Понеділок, 18.11.19, 04:56 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

Як працювали минулий рік і що чекає наступного – говорили на черговому засіданні Вченої ради

27 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради Ужгородського університету, під час якого підбили підсумки роботи приймальної комісії 2015 року, обговорили завдання на наступний рік, оголосили результати ліцензування та акредитації, надали низці працівників вчених звань тощо.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король

Одним із основних питань Вченої ради було оголошення результатів ліцензування та акредитації у 2014/2015 навчальному році та завдань на 2015/2016-й. За словами доповідача, проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля, минулого навчального року було ліцензовано 10 спеціальностей на ОКР «Бакалавр» та 9 – на ОКР «Магістр», за якими вже відбувся набір.

Ректор Володимир Смоланка

Ряд спеціальностей перерозподілили ліцензійний обсяг, збільшивши число магістрів за рахунок спеціалістів. Виш здобув ліцензію на підготовку іноземців, тому вони вже можуть навчатися за всіма наявними в університеті напрямками. За словами доповідача, УжНУ єдиний в Україні цього року відкрив кафедру військової підготовки. Випускники можуть здобути військове звання офіцера за чотирма відкритими спеціальностями. «На сьогодні ліцензії безстрокові – згідно з новим законом «Про вищу освіту». У грудні буде нове положення про ліцензування. Вже відомо, що більшу увагу звернуть на акредитацію», – підсумував проректор Ігор Король.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват

Велику увагу членів Вченої ради викликала й доповідь відповідального секретаря Приймальної комісії Петра Горвата про роботу у 2015 році, а особливо – завдання на наступний, та особливості чергової вступної кампанії. Докладніше – незабаром.

Важливо, що рада одноголосно підтримала подання про безкоштовне проживання у гуртожитках до закінчення університету або до досягнення 23 років студентів – учасників АТО, тих, батьки яких були учасниками АТО, і тих, що мають статус тимчасово переміщених осіб з окупованих територій.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма поінформував Вчену раду про стан виконання поточних і капітальних ремонтів у ДВНЗ «УжНУ» та закликав до 10 грудня подавати пропозиції щодо ремонтних робіт у наступному році.

Більшістю голосів Вчена рада надала 15 викладачам УжНУ вчених звань. Професором кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури став Олександр Янович Рогач. Семеро викладачів юридичного факультету стали доцентами: Олександр Володимирович Білаш (кафедра міжнародного права), Степан Йосипович Литвин (кафедра міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури), Василь Васильович Манзюк та Олексій Васильович Фазикош (кафедра господарського права), Зоя Олександрівна Погорєлова (кафедра теорії та історії держави і права), Михайло Васильович Сийплокі (кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права), Роман Михайлович Фрідманський (кафедра конституційного права та порівняльного правознавства).

 

Надано вчених звань доцентів також фахівцям медичного, стоматологічного, хімічного факультетів, факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, факультету інформаційних технологій, а саме: Олег Теодозійович Девіняк – доцент кафедри фармацевтичних дисциплін, Неля Миколаївна Маляр-Газда – доцент кафедри онкології,  Віталій Васильович Русин – доцент стоматології післядипломної освіти, Олеся Михайлівна Дюгованець, Вікторія Вікторівна Зеліч – доценти кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту, Іванна Петрівна Стерчо – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії, Олена Олексіївна Мельник – доцент кафедри програмного забезпечення систем.

Вчена рада також затвердила теми дисертаційних досліджень та надала дозвіл на наукове керівництво, затвердила список рекомендованих до друку видань. Крім того, рекомендували кандидата фізико-математичних наук Катерину Маринець на здобуття Національної премії для молодих учених.

Чергове засідання призначили на 22 грудня.

Докладніше про деякі питання, що розглядала Вчена рада, читайте в наших наступних повідомленнях.

Іванка Когутич

Фото Роберта Паппа
Із ректорату | 27.11.15 | Додав VIP | 871 | 0.0/0
Теги: пільги, гуртожиток, Студенти-учасники АТО

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики