Неділя, 26.09.21, 02:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Наші студенти відвідали представництва впливових міжнародних організацій у столиці

Минулого тижня, в рамках святкування 70-ї річниці УжНУ, деканат факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу провів англомовну вікторину, переможці якої 30 жовтня мали змогу відвідати представництва впливових міжнародних організацій у Києві.

Біля Інституту міжнародних відносин

Окрім того, наші студенти побували в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка – побачили зсередини навчальний процес в одному з найпрестижніших вишів, що готує спеціалістів-міжнародників. Враженнями від поїздки молодь поділилася з нашими читачами:

В інформаційному центрі НАТО в Україні

Альона Табанюхова, студентка ІІ курсу напряму підготовки «Країнознавство»:

«Завдяки керівництву факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу нам пощастило відвідати Представництво ООН та Інформаційний центр НАТО в Україні. Емоції від нашої поїздки до Києва лише позитивні. Всі зустрічі відбувалися в приємній атмосфері, де кожен мав змогу висловитися, поспілкуватися та дістати відповіді на питання, що цікавлять. Такі поїздки надзвичайно цікаві, інформативні, впливають на наш світогляд, відкривають багато можливостей і допомагають здобути новий досвід»

Вікторія Андрієвська, Віталій Андрейко

Вікторія Ковальчин, студентка ІІ курсу напряму підготовки «Країнознавство»:

«Можливості відвідати Представництво ООН та інформаційний центр НАТО в Україні я дуже рада. Знаючи, як нелегко туди потрапити, нетерпляче чекала цього моменту. Нас дуже привітно зустріли в Інформаційному центрі НАТО, показали робочі місця працівників, розповіли історію заснування та розвиток центру.

Потім ми відразу вирушили до Представництва ООН в Україні. Там все дуже серйозно: перепустка за запрошенням, перевірка документів, металошукач і нарешті – зустріч із координатором відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ пані Вікторією Андрієвською. Вона розповіла про свій шлях ще до роботи в Представництві, поділилася порадами щодо реалізації себе як професіонала. Також пояснила систему функціонування Представництва, до якого входять 17 фондів, програм та спеціалізованих установ, акредитованих в Україні. До речі, розмовляли переважно англійською мовою. Враження від поїздки лише позитивні. Дуже вдячна людям, що посприяли цьому – вона пішла нам лише на користь»

Марі-Надін Гринь, студентка ІІ курсу напряму підготовки «Країнознавство»:

«Нарешті нам поталанило відвідати Центр інформації та документації НАТО в Києві та Представництво ООН в Україні. Зустріч зі співробітниками цих установ відкрила для нас можливості дізнатися більше про професію нашої спеціальності та вказала нові шляхи діяльності в майбутньому. Ми не лише дістали загальні відомості про діяльність НАТО, а й про можливості для студентів, зацікавлених у співпраці з організацією, – про вікторину НАТО-квест, інші розвивальні конкурси.

У представництві ООН в Україні

Під час відвідин Представництва ООН дізналися про практичну діяльність підрозділів ООН в Україні та вимоги до співробітників цієї організації та охочих долучитися до роботи в ООН. Почули про багато цікавих можливостей молодіжного волонтерства, яке є одним з найефективніших шляхів наближення до майбутньої професії, вдосконалення знання іноземних мов, про програми молодіжної громадської активності та їхню користь для всіх, хто приєднується. Наша поїздка стала ще одним зі стимулів, який наставляє на шлях до дипломатичної кар’єри і відкриває перспективи досягнення поставленої мети».

За інформацією деканату факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу
Екскурсії | 02.11.15 | Додав VIP | 957 | 0.0/0
Теги: науки, ООН:, 70, років, опора, «70, та, граніт, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики