Понеділок, 18.11.19, 04:29 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Студенти-журналісти побували на радіо Тиса ФМ

Часто у народі кажуть: «Язик до Києва доведе». А от студенти відділення журналістики УжНУ на практиці довели правдивість цієї мудрості. Адже заповзята вдача й, безперечно, життєва харизма викладача кафедри журналістики Віталія Завадяка завела медійників-початківців на радіостанцію Тиса ФМ.

Поєднати приємне з корисним допоміг студентам ведучий Олексій Уманський, розповідаючи про таємниці радіожурналістики. Надзвичайно цікаво було слухати про життєвий шлях Олексія, адже він колись так само сидів за партою в аудиторіях нашого університету, слухаючи лекції, що ніяк не поміщалися у голові, колись так само починав будувати професійну кар’єру, долаючи непрості сходинки до досконалості. І от уже 10 років він разом із Тисою ФМ: від початку її існування. Разом із радіокомпанією у день професійного свята відчайдушний діджей святкує свій особистий ювілей роботи у  журналістиці. Багато приємних моментів пов’язано з цією працею. Їх і не порахувати.

Олексій Уманський

Після цікавої розповіді у приміщенні загорівся червоний вогник, що символізував початок прямого ефіру. Тишу, що запанувала у приміщенні студії, розітнув надзвичайно енергійний та приємний голос ведучого, який на веселій ноті почав свою програму.

Велике враження на всіх справила важка праця Анатолія – звукорежисера, що, як вмілий піаніст, натискав на різні кнопки, пускаючи в ефір прекрасні плейлисти.

Студенти, роблячи селфі на фоні радіостудії, навіть не здогадувались, що наприкінці екскурсії на них чекає приємна несподіванка, а саме вихід в прямий ефір: їх почуло  все Закарпаття. Такого розвитку подій ніхто не очікував, але, на щастя, журналісти-першокурсники Катерина Світлична та Остап Попович напрочуд достойно виступили у своєму першому ефірі. Чим показали, що на відділенні журналістики росте гідна зміна.

 

Коли за спинами зачинились двері радіостанції, кожен із студентів висловив свої враження. Усі були переповнені приємними емоціями. І це не дивно, адже не кожен день тобі доводиться бачити справжніх майстрів своєї справи, які присвятили життя медійній стихії.

Правдивими є слова одного мудрого чоловіка: «Журналістика – це не професія. Це діагноз». І справді, людина, закохана в медійну працю, не сприймає свій труд як примусову необхідність, а має від нього ще й задоволення.  Марія Шелельо,

студентка відділення журналістики

Фото Остапа Поповича
Теорія і практика | 17.11.15 | Додав Lucky | 880 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик