П`ятниця, 07.10.22, 15:15 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Михайло Чокнадій: «Це буде студрада нового зразка, якої немає в жодному університеті України»
  • Уперше йдеш на вибори голови Студради?

– Так, у таких виборах участі ще не брав. Але у мене є сильна команда і не менш сильна програма розвитку Студентської ради університету. А на цьогорічних місцевих виборах я балотувався на голову села. Зайняв 4-е місце. Переконаний, що наступні вибори обов’язково виграю.

  • Кого вважаєш своїм основним конкурентом?

– У мене в житті є тільки один конкурент, з яким змагаюся щодня, – це  я сам.

  • Що робитимеш, щоб здобути перемогу?

– Я наполегливо працюю. Підготував передвиборчу програму, промову, проаналізував плюси і мінуси кандидатів. Триває робота над собою: жести, міміка, риторика, зовнішній вигляд. Дієвою вважаю і агітаційну програму, зокрема інтерв’ю в газетах, на сайтах, телебаченні.

  • Які були недоліки у роботі нинішнього голови Студради?

– Не буду обговорювати ці недоліки. Просто покажу всім свої переваги.

  • Якими якостями повинен володіти студентський лідер?

– Такими, як володію я! Повинен чітко знати, чого він хоче. Ставити собі завдання й виконувати їх. Має бути вимогливим насамперед до себе, тоді вже й до інших. Не повинен вживати слів «не знаю», «не можу», «завтра». Переможець – це лідер, який веде, це приклад для інших. Упавши, переможець встає, бо саме воля до перемоги відрізняє його від невдах.

  • Що би ти порадив іншим кандидатам?

– У мене є чітке бачення, якою повинна бути студрада. Такою, якою зроблю її я, навряд чи хтось зробить. У мене є всі якості, щоб стати головою Студради.

  • Що плануєш найперше, якщо здобудеш перемогу?

– Не хочу розкривати всі козирі, але, якщо стану на чолі Студради, перше, що хочу зробити, то це змінити її повністю. Це буде студрада нового зразка, якої немає в жодному університеті України. Також планую створити в УжНУ братство, яке діє в американських навчальних закладах.

Ми вже і назву обрали, і лозунг. До братства може вступити тільки студент УжНУ й тільки чоловічої статі (національність і віросповідання не має значення). Щороку будуть обиратися 12 кандидатів і тільки троє кращих стануть членами братства. Трійка кращих має пройти ритуал посвячення. Тільки після того стають членами братства. Діяльність братства – таємниця. І тільки члени братства під час посвячення дізнаються про цю таємницю.

  • Я знаю, ти підприємець, спортсмен та поет. Як може поєднуватися в людині стільки всього, на перший погляд, непоєднуваного?

– Може, якщо ти не такий, як усі. У мене в планах запустити ще два нові види підприємницької діяльності. Займаюся також бодибілдингом та паверліфтингом. Готуюся до чемпіонату області, де спробую скласти нормативи на кандидата в майстри спорту з класичного жиму. Ще я справді пишу вірші і хочу видати збірку. Наразі в мене 53 вірші, а до збірки входитиме 101.

  • Кому буде присвячена збірка?

– Збірка буде присвячена одній дівчині. Та й не лише збірка, а й усі мої перемоги. Без неї я був би звичайним студентом, а з нею я стираю межі своїх можливостей, точніше, не я, а вона їх стирає.

  • Якби ти мав тільки одну змогу представити себе перед виборцями, якими були б ці слова?

– Мій лозунг по життю такий: «Скажи мені, що це неможливо, і я доведу тобі зворотне». Ви кажете, що неможливо побороти корупцію у виші? Я доведу вам, що це не так. Ви кажете, що неможливо покращити рейтинг УжНУ, аби увійти до 20 кращих? Я доведу вам, що можна. Ви кажете, що УжНУ не змінити? Я доведу вам зворотне. Так, я сам не зміню це все. Без вас я майже ніхто. Якщо ми, студенти УжНУ, об’єднаємося, якщо ви дасте мені можливість очолити всю молодь університету, я зроблю все для того, щоб ви ніколи не пожалкували, що віддали свій голос саме за мене!

_x_PS1 Стриманий і впевнений у собі. Кмітливий і вмілий. Мужній і стильний. Його добре знають усі «силачі» гуртожитку №4, адже жодне змагання з жиму лежачи не обійшлося без цього молодого чоловіка не тільки як ведучого, а й як учасника, що виборював призові місця. Тепер він планує займатися не тільки спортом, а й громадською роботою в УжНУ, а саме – стати головою Студентської ради вишу. Йдеться про п’ятикурсника інженерно-технічного факультету Михайла Чокнадія._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 /live/2015/11/38choknadiy/choknadij.jpg_x_PS5 _x_PS6 Михайло Чокнадій_x_PS7 40%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Розмовляла Галина Риган_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студгромада | 16.11.15 | Додав Г_Кришiнець | 1900 | 2.2/5
Теги: студрада УжНУ, Михайло Чокнадій

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]