Четвер, 18.04.24, 08:37 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Найкраще у настільний теніс грають на факультеті здоров'я людини

Минулого тижня відбулися три види змагань 66-ї загальноуніверситетської спартакіади, присвяченої 70-річчю Ужгородського університету, зокрема з настільного тенісу.

За звання найвправніших майстрів малої ракетки змагалися 60 учасників, які представляли 20 команд від 19 факультетів та коледжу. Найкращу підготовку у фінальній частині турніру продемонстрували студенти факультету здоров’я людини, які посіли перше місце й заслужено отримали золоті нагороди.

Під час нагородження

Трохи поступившись у спортивній майстерності, другою у змаганнях стала команда історичного факультету. Бронзові ж медалі дісталися колективу математичного факультету.

За результатами змагань кафедра фізичного виховання сформувала збірну команду найкращих тенісистів, якій буде надано право представляти наш виш на універсіаді Закарпатської області.

Нині викладачі кафедри організовують для наших спортсменів спеціальні тренування, щоб повторити минулорічний успіх і подарувати Ужгородському університету до 70-річного ювілею ще один комплект золотих медалей.