Понеділок, 18.11.19, 12:18 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Асистент кафедри ортопедичної стоматології УжНУ здобув перемогу на симпозіумі молодих учених

Нещодавно в Українському домі відбувся третій Національний український стоматологічний конгрес «Стратегія розвитку стоматології в Україні – міжнародні стандарти профілактики і лікування та їх впровадження в практику лікаря-стоматолога».

Михайло Сливка

На пленарних засіданнях медики розглянули питання реформи стоматологічної галузі, зокрема йшлося про одну з основних складових цієї реформи – впровадження уніфікованих протоколів надання стоматологічної допомоги, підготовку та обговорення медико-технологічної документації за стандартизацією медичної допомоги, відповідно до Наказу МОЗ України від 28.09.2012 № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров'я України».

У пленарних засіданнях брали участь представники Міністерства охорони здоров'я, Верховної Ради України, президенти профільних асоціацій і керівники галузі, представники вищих навчальних медичних закладів України за активної участі провідних фахівців.

 

Асистент кафедри ортопедичної стоматології стоматологічного факультету Ужгородського національного університет Михайло Сливка успішно представив наш виш на форумі, здобувши перемогу на симпозіумі молодих учених національного конгресу, на якому обговорювали сучасні досягнення стоматологічної науки. У подарунок отримав книгу видавництва «ГалДент» на вибір, право участі у тижневому імплантологічному симпозіумі від Президента Асоціації стоматологів України професора М.Угрина і представлятиме нашу державу на конгресі в Польщі.

Крім того, учасники заходу обговорювали питання до- і післядипломної освіти, проблеми реорганізації системи охорони здоров'я, децентралізації, лікарського самоврядування, лібералізації ліцензування.

Одна з важливих особливостей конгресу – симпозіум з військової медицини «Особливості та проблеми надання стоматологічної допомоги в умовах бойових дій», що фактично став школою-семінаром з вивчення та ознайомлення з особливостями надання стоматологічної допомоги в умовах війни, мобілізації та реабілітації поранених від хірургів-стоматологів з досвідом роботи в зоні АТО.

На симпозіумі «Практичні досягнення стоматології» фахівці представляли досвід впровадження в практику передових технологій.

Головним організатором Конгресу є Асоціація стоматологів України, співорганізаторами –профільні стоматологічні асоціації та провідні вищі навчальні медичні заклади України за підтримки МОЗ України, МОН України, департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації, Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради України.

Вл. інф.
Наукові форуми | 01.11.15 | Додав Lucky | 732 | 5.0/1
Теги: Стоматологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик