Середа, 26.01.22, 20:42 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Журналісти підбили підсумки роботи з американським професором та відсвяткували річницю сайту відділення

На зустрічі були присутні викладачі, студенти, сім’я ювіляра, а також гість університету — Марк Діллен, американський журналіст, який упродовж двох тижнів проводив на відділенні лекції для студентів.

Олександр Рогач

Першим слово взяв професор Олександр Рогач, проректор з науково-педагогічної роботи: «Хочу привітати студентів та колектив відділення з річницею їхнього сайту, а шановного Юрія Михайловича — з ювілеєм. Я вдячний керівництву філологічного факультету та кафедри журналістики за те, що вони регулярно проводять різноманітні заходи для своїх студентів, зокрема, організовують зустрічі з професіоналами, які раді поділитися досвідом з молодим поколінням. У моїх цілях і надалі сприяти таким заходам».

Марк Діллен

Наступним присутніх вітав пан Діллен: «Я радий, що маю можливість співпрацювати з Ужгородським національним університетом. Проаналізувавши сучасні ЗМІ зі своїми колегами, я акцентував під час лекцій саме на тих темах і проблемах, які є актуальними. Хотів би наголосити на вагомій ролі відділення журналістики вашого університеті, адже тут виховують тих, хто не має піддаватися впливу дезінформації, що нині є дуже важливим». Гість підбив підсумки виконаної роботи й подякував за теплий прийом у стінах університету. Студенти ж, своєю чергою, англійською мовою висловили Марку Діллену вдячність за візит і набутий досвід.

Галина Шумицька

Галина Шумицька, декан філологічного факультету, відзначила, що відділення журналістики, яке невдовзі святкуватиме своє 20-річчя, має свою історію, традиції, чимало здобутків. Тут сформувалася добра наукова журналістикознавча школа, працює оснащена телерадіостудія, редакція газети «Погляд». До створення сайту цього структурного підрозділу свого часу активно долучилися як викладачі, так і студенти. Його розробником та адміністратором є старший викладач кафедри журналістики Василь Путрашик. Нині онлайн-ресурс потребує оновлення у зв’язку з інноваціями, яких від нього вимагає сучасна інтернет-журналістика та інформаційний простір загалом. Цим, зокрема, має намір зайнятися студент 5-го курсу Василь Третяк під керівництвом Василя Путрашика у рамках виконання дипломного проекту.

 

Василь Третяк виступив з презентацією новинок, що мають найближчим часом з’явитися на ресурсі, зауваживши: «Кожен з нас зможе долучитися до цієї справи, спробувавши себе в ролі журналіста чи й редактора, на ресурсі будуть створені підрозділи, в яких студенти зможуть публіковувати всі свої доробки протягом навчання в університеті. Такі сторінки слугуватимуть ще й візитками чи навіть резюме журналістів-початківців в очах майбутніх роботодавців».

Після цього студенти й викладачі вітали завідувача кафедри журналістики Юрія Бідзілю, вручали йому подарунки, дехто продекламував віршовані рядки, присвячені винуватцеві свята. Ювіляр скромно відповів: «Слова, що сьогодні пролунали, може, й не повністю правда – заведено в нас говорити на день народження тільки хороше. Та хочу сказати, що присутні тут є моєю другою родиною, і без них я б не був таким, яким мене сприймають».

_x_PS1 18 листопада у Залі вченої ради УжНУ відзначали відразу дві події — 5 років з дня заснування сайту відділення журналістики та 50-річчя завідувача кафедри журналістики — Юрія Бідзілі._x_PS2 /live/2015/11/50bidzilja/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Антоніна Чундак_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Зустрічі | 19.11.15 | Додав Шумицька | 684 | 0.0/0
Теги: сайт відділення журналістики, відділення журналісти, Марк Діллен, підсумки

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики