Понеділок, 03.10.22, 00:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Студентам напряму «Фізичне виховання» читали лекції провідні спеціалісти прикладної кінезіології клініки «АЦМД-Медокс»
 

Перед лекцією завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонда акцентував увагу присутніх на важливості цієї зустрічі для підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту. Адже фізичні тренування, на жаль, ще не обходяться без травм, лікування яких є тривалим і складним процесом.

Далі Іван Маріонда представив гостей з Києва, не приховуючи гордості, зауважив зокрема, що один із лекторів, а саме Іван Митрик, є випускником факультету фізичного виховання і спорту Ужгородського національного університету. Викладачі кафедри фізичного виховання Степан Михайлович, Андрій Федорішко, Шандор Ковач, Василь Кевпанич та інші пам’ятають його допитливим і розумним студентом. До того ж Іван успішно займався футболом, тому, як ніхто інший знає, що таке спортивні навантаження і травми.

Гості розповіли, що саме випускники напряму підготовки «Фізичне виховання» завдяки своєму спортивному досвіду, візуальній діагностиці і новітнім технологіям зможуть самостійно надавати першу медичну допомогу, планувати профілактичні заходи з удосконалення механізмів захисту від травмувань, допомагати спортсменам досягати високих спортивних результатів та впливати на їх спортивне довголіття.

 

Також спеціалісти прикладної кінезіології пояснили студентам особливості методики самодіагностики та самодопомоги, наголосивши, що ці знання є вкрай важливими для активних спортсменів.

 

Цікавою була інформація про історію виникнення прикладної кiнезiологiї – науки, що вивчає рух у всіх його проявах у живому органiзмi. Про те, що прикладна кінезіологія зародилася 1964 року в США, а її засновник – лікар мануальної терапії (хiропрактик) Дж. Гудхардт iз Детройта (штат Мiчиган) – запропонував i розвинув концепцію оригінального підходу в роботі лікаря, забезпечивши його потужним iнcтpумeнтoм – феноменом біологічно зворотного зв'язку з організмом пацієнта, студенти почули вперше.

Особливий інтерес у молоді викликала практична демонстрація експрес-методик діагностики травм та надання першої медичної допомоги в умовах тренувань. З величезної кількості питань до лекторів було очевидно, що зацікавленість студентської аудиторії темою розмови надзвичайно висока.

На фото: окремі фрагменти зустрічі студентів і викладачів з провідними спеціалістами прикладної кінезіології столичної клініки «АЦМД-Медокс».

_x_PS1 У спортивному комплексі Ужгородського національного університету викладачі кафедри фізичного виховання і студенти напряму підготовки «Фізичне виховання» мали змогу послухати лекції та поспілкувалися з Дмитром Кущиком й Іваном Митриком – провідними спеціалістами прикладної кінезіології столичної клініки «АЦМД-Медокс»._x_PS2 /live/2015/11/15kineziologia/zustrich.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри фізичного виховання УжНУ_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Теорія і практика | 08.11.15 | Додав Г_Кришiнець | 818 | 0.0/0
Теги: прикладна кінезіологія, Кафедра фізичного виховання, медична допомога, мануальна терапія, Спорт, спеціалісти

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик