Середа, 18.09.19, 10:09 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Не словом, а ділом

Студентський профком матфаку звітує за вересень та ділиться планами на майбутнє

Швидко й непомітно промайнув перший місяць нового навчального року. Проте на математичному факультеті студенти спільно з викладачами часу не гаяли – проводили теплі осінні дні з користю.

Голова профбюро математичного факультету Роксолана Блажівська прозвітувала  про роботу на факультеті й поділилася дальшими планами:

Роксолана Блажівська

«Уже з перших днів семестру на факультеті у нас весело, шумно і життєрадісно. За минулий місяць ми встигли багато чого виконати. Найперше познайомилися з першокурсниками на святкуванні «Дня знань». Також ознайомили новобранців із містом під час традиційної для нашого факультету екскурсії Ужгородом, а відтак – продовжили спілкування на дискотеці «Знайомство з першокурсниками».

Щотижня у понеділок у нас проводиться інтелектуальна гра «Мафія», під час якої учасники мають змогу поспілкуватися з іншими студентами, завести нові знайомства та й просто гарно провести час. До речі, участь у ній можуть брати не тільки студенти-математики – ми радо приймемо до нашого кола й «мафіозі» з інших факультетів.

Під час екскурсії

Наші студенти встигають не лише вчитися й брати участь у факультетських заходах, а й бути активними під час університетських та міських. Так, наприклад, спільно з деканом нашого факультету Михайлом Повідайчиком та заступником декана з виховної роботи Павлом Мулесою 47 математиків підкорили Говерлу. А вже 21 вересня студенти спільно зі своїми старшими колегами Павлом Мулесою та Володимиром Ніколенком відвідали Кафедральний собор.

Займаємося також й адміністративно-господарською роботою. Зокрема, у 323-й аудиторії тепер є нові жалюзі. Сподіваємося, це трохи полегшить роботу студентів та додасть комфорту й сучасного вигляду приміщенню.

Оновлена аудиторія

Ідей та планів дуже багато. Хотілося б усе втілити в життя, але без підтримки самих студентів зробити це буде важко. Тому все, що потрібно від нас, організаторів, ми постараємося зробити максимально. Все, що просимо від студентів, – бути ще більш активними, брати участь у всіх наших заходах і завжди пам’ятати, що ми – одна велика факультетська сім’я!»

Ініціативна голова профкому додає, що планів є купа, але не хочеться забігати наперед – дівчина вважає, що ліпше оцінювати результат:

«Можу лише впевнено сказати, що ми продовжуватимемо працювати в такому ж дусі! Наразі готуємося до святкування Дня першокурсника та Міс математичного факультету. Мені дуже приємно, що багато математиків радо допомагають в організації, подають нові цікаві ідеї, які разом зреалізуємо.

Разом весело і цікаво

Наостанок хочеться висловити подяку всім активним студентам та викладачам, які ставляться до нас з підтримкою та розумінням!».

До слова, жовтень обіцяє бути не менш насиченим на події, адже математики, захопившись екскурсією до Кафедрального собору, першого ж дня місяця знову відвідали святиню та на цей раз побачили не менше цікавого – зокрема підвали, де покояться мощі священиків, та нові зали, в яких ще не бували.

Студенти раді, що на їхньому факультеті завжди цікаво, тому охоче долучаються до різних заходів, що їх організовує профком. Маємо надію, що фантазія математиків буде багатою, тож вони завжди знатимуть, як весело та корисно провести дозвілля, а головне – матимуть змогу втілити свої плани у життя!

Ксенія Шокіна

для Медіацентру УжНУ
Не словом, а ділом | 03.10.15 | Додав Шумицька | 827 | 0.0/0
Теги: матфак, студентський профком

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики