Середа, 05.10.22, 21:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Акції

Юридичний факультет утретє став партнером міжнародного Мандрівного кінофестивалю Docudays UA

Фестиваль традиційно представив конкурсну програму у трьох напрямах:  DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВО, DOCU/КОРОТКО. Мандрівний фестиваль в Ужгороді запрошує до перегляду кращих стрічок з цих категорій: фільм «Убивство шахтарів» (реж. Регад Десаі) отримав почесний диплом у напрямі DOCU/ПРАВО, кінострічка «Яма» (реж. Їржі Стейскал) – приз глядацьких симпатій, а відеоробота «Довго та щасливо» (реж. Татьяна Божіч) – почесний диплом від студентського журі за відкритість перед глядачем та щирість із собою.

З фільму «Медик іде останньою»

Позаконкурсна програма об’єднала фільми-лауреати світових кінофестивалів. Ужгородський DOCUDAYS представляє фільми з секцій: DOCU/ДІТИ, ЕФЕКТ ГРУЗІЇ та ПРОПАГАНДА.

Кінопрограма DOCU/ДІТИ є новою на цьогорічному фестивалі. Герої історій – діти й підлітки, які стикаються з дорослими проблемами та вчаться їх долати.

Програма ЕФЕКТ ГРУЗІЇ розповідає про досвід війни з Росією та пізнішу відбудову країни, де влада та її реформи відірвані від реальних потреб народу. У програмі ПРОПАГАНДА Мандрівний Docudays UA представляє дві стрічки. «Звідки з'являється пил і куди зникають гроші» Тійто Оясоо та Ене-Лііс Семпері й «Це моя земля» Тамари Ерде торкаються важливих сфер суспільного життя – освіти та політики.

Окрім показу кінострічок, організатори влаштовують тематичні дискусії та обговорення з правозахисниками, діячами культури і митцями для того, щоб перегляд фільму спонукав аналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному й державному рівнях.

З фільму «Пост Майдан»

У рамках фестивалю відбудуться три правоосвітні тренінги: 22 жовтня – тренінг для вчителів міста Ужгорода «Навчання правам людини з використанням візуальних засобів» та 23 жовтня – тренінг для учнівського самоврядування міста Ужгорода «Права людини та демократичне врядування в школі» (тренер Олександр Войтенко); 26 жовтня – тренінг для студентів «Підконтрольністиь і підзвітність влади. Право на спротив» (тренер – д.ю.н., професор Савчин Михайло).

Афіша

Удруге в рамках фестивалю відбудеться конкурс творчих робіт та фотографій «Права людини в Ужгороді очима дітей». 5 листопада буде виставка кращих робіт школярів у номінаціях: кращий малюнок, вірш, оповідання, фотографія.

Це дозволить школярам творчо глянути на проблеми захисту прав людини, прав дітей, проаналізувати їх і поділитися через творчість своїми роздумами. Також буде організовано захід «Жива книга», на якому молодь зможе поспілкуватися з вимушеними переселенцями, представниками національних та етнічних груп, відомими людьми міста.

На Закарпатті партнерами ХІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA є БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті», ГО «Карпатське Агенство Прав Людини «Вестед», юридичний факультет ДВНЗ «УжНУ», управління освіти Ужгородської міської ради та інші місцеві партнери.

Програма фестивалю

Фестиваль є неполітичним і некомерційним. Вхід на всі кінопокази – вільний.

_x_PS1 Цьогорічні заходи фестивалю об’єднані темою «Пропаганда», оскільки увага всіх українців прикута до війни на Сході. Цю війну називають гібридною, бо розв’язана вона задовго до пострілів, у першу чергу, зброєю медіа та пропаганди._x_PS2 /live/2015/10/57docudays/golovna.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією Марії Менджул,_x_PS11 доцента юридичного факультету УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Акції | 15.10.15 | Додав Г_Кришiнець | 667 | 0.0/0
Теги: Docudays UA, правозахисники, Юридичний факультет УжНУ, документальне кіно

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики