Середа, 05.10.22, 22:37 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Ініціатива

У профорієнтаційно-туристичний тур Закарпаттям з’їздили філологи, журналісти та піарники УжНУ
 

Науковці побували в двох школах (ЗОШ № 1 та ЗОШ № 5 з поглибленим вивченням англійської мови) та гімназії із українською мовою навчання в Берегові, а також у Хустській гімназії-інтернаті та Хустській ЗОШ № 1. Викладачі компактними групами лаконічно й доступно презентували свої підрозділи й залишили інформаційні буклети про факультет та про кожне з п’яти відділень. Особливе враження на учнів справили профорієнтаційний ролик, підготовлений Медіацентром УжНУ, про філологічний факультет як один із найстарших у виші та відео про дозвілля студентів. За словами директора Берегівської гімназії Володимира Михайловича Кенийза, такий великий і поважний десант уперше проводить профорієнтацію в їхній школі, де, до слова, кафедру філології складають майже тільки випускники філологічного факультету УжНУ.

Василь Третяк – представник студактиву філологічного факультету

Справжньою несподіванкою для учнів стало спілкування зі студентами без вчителів. Активісти попросили таку можливість, щоб доступно розказати, яким є життя та навчання студентів-філологів, журналістів та PR-ників. Одинадцятикласники радо розпитували про все, що хотіли, – про можливості стажування-практики за кордоном, про умови в гуртожитках, про складність навчання тощо. У жартівливій формі студенти переконали юнь, що реалізуватися можна в будь-якій професії, головне – треба мати бажання й ініціативу, яку сучасні викладачі радо підтримають.

Алла Галас

Завдяки голові викладацької профспілки філологічного факультету Аллі Михайлівні Галас профорієнтаційний колектив мав змогу побувати на короткій екскурсії Береговом, яку провів директор місцевої гімназії Володимир Кенийз. Філологи побачили костел XV століття, прогулялися берегівською стометрівкою до реформатської церкви та відреставрованого місцевого педагогічного інституту, почули чимало цікавого, зокрема те, що в райцентрі, виявляється, немає міських маршруток, а приїжджі туристи з України, спраглі оздоровитися в тутешніх термальних водах, вважають цей край європейським.

 

Завершили профорієнтаційно-туристичний тур екскурсією до «Селиської сироварні», якою керує сім’я Пригар, між іншим, випускників УжНУ. Оксана Михайлівна, випускниця математичного факультету, радо провела для філологів екскурсію родинним підприємством та почастувала екосирами, які вони виробляють з місцевого коров’ячого молока за швейцарською технологією вже тринадцять років.

Атмосфера незвичного дня – у відео.

_x_PS1 Понад три десятки викладачів, доцентів, професорів та кілька студентів-активістів побували в школах Берегова та Хуста, аби запросити майбутніх випускників на навчання, пояснивши їм переваги та вигідність навчання в Ужгородському університеті._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 https://www.youtube.com/embed/GwoO3yBSW_E_x_PS9 https://www.youtube.com/embed/OtVr73QoyHo_x_PS10 Іванка Когутич_x_PS11 Фото, відео – Віталія Завадяка_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Ініціатива | 12.10.15 | Додав Lucky | 1439 | 5.0/1
Теги: профорієнтація, Філологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики