Середа, 20.11.19, 05:17 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Доброї долі та вдалого слова побажали випускникам філологічного факультету

3 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам філологічного факультету. Цьогоріч один із найстарших факультетів Ужгородського університету випустив близько 140 дипломованих філологів та журналістів з 4 спеціальностей. Дванадцятеро випускників отримали дипломи з відзнакою.

Урочисте дійство відбувалось у великому залі вченої ради під зворушливі звуки мелодій та ностальгійні фото на екрані. Не обійшлося і без гучних оплесків гостей і батьків та моря квітів.

Галина Шумицька
Традиційно першою слово декану. Галина Шумицька коротко підбила підсумки року та привітала випускників. Вона зауважила, що рік вручення дипломів буде для них особливо пам’ятним, бо «це рік, коли українська нація стає на порозі справжнього духовного відродження; рік, коли український народ починає відчувати ціну власної гідності; рік, коли вища освіта в Україні зробила крок до європейськості».

Випускників одного з найкращих українських вишів пані декан закликала брати ініціативу й відповідальність у свої руки, а не чекати допомоги від Європи чи Америки. Галина Василівна побажала випускникам доброї долі та професійної реалізації, а ще запросила привести своїх дітей до стін рідного університету.

На вручення дипломів до філологів завітав проректор Федір Шандор. Федір Федорович щиро привітав випускників, а також коротко розповів про нову систему кваліфікаційних рівнів, відповідно до схваленого Верховною Радою України Закону, і закликав захищати свої наукові здобутки в стінах Ужгородського національного університету.

Як у калейдоскопі, на сцені змінювалися випускники різних відділень – українського, російського, словацького та відділення журналістики. Випускники отримували дипломи та грамоти з рук завідувачів кафедр: професорів Валентини Барчан, Івана Сабадоша, Наталії Бедзір, Світлани Пахомової, доцентів Тамари Суран та Юрія Бідзілі.

Наталія Прокопівна Бедзір
Від імені наставників випускників привітала академмама русистів професор Наталія Бедзір, яка нагадала уже молодим фахівцям їх студентські роки, розповіла про перший досвід вчителювання в гірському селі та звернулася до своїх вихованців з напутніми словами.

Мама випускниці словацького відділення Віра Юріївна Славець розповіла повчальну історію про олівець, привітала випускників та подякувала викладачам.

Зі словами подяки від імені випускників виступила випускниця українського відділення Христина Ярема, яка подякувала викладачам за знання і турботу, зауважила, що спогади студентських років запам’ятаються назавжди, а здобуті знання забезпечать гарний старт у житті.

Серед гостей була присутня й заслужена журналістка України, редактор телеканалу «Тиса-1» Тетяна Вашаргелі, яка побажала випускникам гострого слова та закликала продовжувати вчитися вже самостійно.

Особливим подарунком для випускників був відеокліп на пісню «До зустрічі друзі» від доцента кафедри журналістики Володимира Тарасюка та його сина – випускника математичного факультету Юрія Тарасюка (художнє й технічне оформлення Івана Бабущака та Валерія Ковача).

Іванка Когутич

Відео Романа Сов’яка

Фото Олега Хававчака
Вітаємо! | 04.07.14 | Додав Шумицька | 1894 | 5.0/3
Теги: Філологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики