Субота, 28.01.23, 10:31 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Екскурсію парком Шенборна подарували активістам філологічного факультету їхній декан та куратор
Промінь майбутнього на факультеті

Працьовитість та наполегливість студентів тут цінують, тому керівництво факультету завдяки підтримці проректора вишу Федора Шандора влаштувало для ініціативної молоді екскурсію туристичним комплексом «Воєводино».

Екскурсія парком Шенборна вдалася на славу. Відновлений силами команди туризмознавців, істориків, мистецтвознавців, скульпторів на чолі із закарпатським меценатом, цей культурно-історичний комплекс називають одним із найпопулярніших туристичних місць Закарпаття. Від краси тут просто перехоплює дух, кажуть студенти.

Крістіна Гудак

«Я бувала у Воєводині й раніше, але ця поїздка сподобалася найбільше! – каже четвертокурсниця-журналістка Крістіна Гудак. – Справді класний відпочинок із хорошими людьми. Екскурсовод Дюрі, який «косив» під хлопця із закарпатського села (насправді він з Ужгорода), розповів багато цікавинок. Найбільше сподобалося гуляти парком Шенборна. Це просто ідеальне місце для того, щоб відпочити думками! Шкода тільки, що це місце не зробили трохи ближче до Ужгорода :) Весела компанія, яка всю дорогу співала в автобусі, чудова природа Перечинщини, а ще й смачний обід... Ю мейк май дей! За це справді варто сказати «дякую»!
 

Ксенія Шокіна

На думку студентки українського відділення Ксенії Шокіної, поїздка вдалася. «За час свого студентства я відвідала не надто багато екскурсій – їх просто не було. Але ця виявилася справді необхідною: під час постійної внутрішньої напруженості надзвичайно важливо розслаблятися. Команда в нас дружна і весела, всі одне одного знають, тому прогулянка була чудовою. Немала заслуга у цьому й екскурсовода Юри, дотепи якого завжди виявлялися доречними. Навіть обіцяв зав'язати шнурки, якщо комусь це необхідно, а за оплату послуги «пак ся договориме».

Дуже приємною була компанія Федора Федоровича, який допоміг утілити цей задум в життя. Круто, коли студенти можуть проводити час зі своїми проректором, деканом і замдекана. Атмосфера – невимушена і легка, а родзинкою подорожі для мене став студент-журналіст, який показував фокуси. Через кілька хвилин магії я зрозуміла, що не зможу «розкусити» його, тому просто насолоджувалася, роззявивши рота. Більшої святковості подорожі додавав той факт, що в нашій компанії було аж двоє іменинників.

Єдиний не дуже приємний момент – це голодні оси. Одна з них мене вжалила, а потім, сидячи у кафе, ми з дівчатами влаштували справжнє полювання на них – зловили аж три штуки у склянки. Але врешті я привезла з собою додому море позитивних вражень, багато фотографій і магнітик ☺».

_x_PS1 Філфак – один із тих підрозділів, де і навчальний процес, і дозвілля завжди організовують на високому рівні. Факультетське життя тут багате на різноманітні події. А для того, аби воно було ще й цікавим і веселим, багато зусиль докладає студентський актив. _x_PS2 /live/2014/10/55voevodyno/DSC03541.jpg_x_PS3 Студактив філфаку_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Анна Малахова_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Екскурсії | 16.10.14 | Додав МедіаУжНУ | 1163 | 0.0/0
Теги: екскурсія, Філологічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики