Четвер, 23.01.20, 03:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Дозвілля

Фінал Кубка Закарпатської ліги КВН: русалки, гречка та підсумки сезону

XVIII сезон Закарпатської Ліги КВН добіг кінця. Остання гра традиційно, «на тому ж місці, в той же час», відбулася 1 жовтня у залі Падіюну. Цього разу у фіналі Кубка «закарпатки» змагалися: «RADUЖNUY ENOT», «Без мандата» (юрфак УжНУ), «Девід Духнович», «На Юг», «В комі» (журналісти УжНУ), «Вхід у змінному взутті» (Гімназія) та «Одуванчик».

Усі присутні мали змогу долучитися до Руху підтримки закарпатських військових і зробити благодійний внесок у скриньку, що «ходила» залом. Цього разу зібрали 2000 гривень.

Учасники мали понад два тижні, аби зняти конкурсне відео й показати всім, як же вони йдуть за Кубком. Тут лідером за кількістю переглядів на Youtube (близько 700!) стала команда «Девід Духнович».

Під час виступу

Свої виступи КВН-ники розпочали з представлення у конкурсі «Візитка». Чого тут тільки не було: і реп про медицину на закарпатський взірець, і фільм жахів, і поливання водою… А дівчата з команди «На Юг» взагалі виявилися русалками!

Далі власну дотепність учасники випробовували у розминці. Питання були найрізноманітнішими, як і відповіді: «Чому Макс Корж не приїжджає в Ужгород? – Бо тут дуже волого і він плєсєнью ся покриє!», «Що ви зробите з кубком, якщо виграєте? – І кубок буде золотий, і я буду золотий».

Під час виступу

Останнім конкурсом був фристайл. У ньому команда «В комі» вийшла з новим учасником, «Девід Духнович» висунув свого кандидата на вибори й пропонував за нього гречку, «ВУЗВ» показали, якою б могла бути школа для одягу на ринку Краснодонців, дівчата з гурту «На Юг» все ж таки поїхали на той самий «Юг», представники «RADUЖNUY ENOT» запалили зал драйвовими танцями, а «Без Мандата» вирішили привідкрити таємницю будування ковчегу й показали, як Ной скуповується в місцевому «Епіцентрі».

Команда переможців

Поки глядачі насолоджувалися мініатюрами, журі мало неабиякий клопіт. У фіналі Кубка не ставлять оцінок і не розподіляють місця. Кожен суддя повинен був визначити свого фаворита й віддати голос за одну з семи команд. До слова, у деяких членів журі враження від команд, які склалися за сезон, змінилися в позитивний бік, завдяки останній грі. За остаточними результатами, Кубок пішов до школярів із «ВУЗВ».

Дипломанти Надія Піскор та Микита Семенов

Для підбиття підсумків сезону на сцену запросили Михайла Качура (директор заводу «Турбогаз») та Сергія Денисенка (голова ЗЛ КВН). Вони й оголосили переможців у таких номінаціях: «Кращий актор» – Микита Семенов («БезУмная Молодежь», «От фонаря»); «Краща актриса» – Надія Піскор («На Юг»); «Кращий капітан» – Василь Шовак («Нормандія»); «Команда-відкриття сезону» – «Девід Духнович». Нагороду за вагомий особистий внесок у розвиток КВН-у на Закарпатті отримав Микола Анброх, котрий є ведучим «закарпатки» ось уже 11 років.

Якщо й ви бажаєте колись побачити своє ім’я в цьому списку або ж просто хочете поділитися своїм гумором – не зволікайте! До 18 жовтня відкрита реєстрація на новий, уже XIX, сезон. Збирайте команду або ж приходьте самі й долучайтеся до дружної КВНівської родини!

Катерина Хижняк,

фото Сергія Денисенка
Дозвілля | 04.10.15 | Додав Г_Кришiнець | 591 | 5.0/2

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]