Понеділок, 20.01.20, 05:08 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Про ініціативи Президента України у сфері зовнішньої політики говорили студенти-міжнародники УжНУ з експертами НІСД

Для практичного ознайомлення з ініціативами Президента України у сфері зовнішньої політики Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді провів День відкритих дверей для студентів-випускників факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського університету. Захід відбувся в рамках підписаної Угоди між Регіональним філіалом НІСД в Ужгороді та Ужгородським національним університетом та напередодні відзначення 70-річчя нашого вишу.

Групу студентів-випускників представив директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції Ужгородського національного університету, доктор політичних наук, професор Ігор Тодоров.

Ознайомчу зустріч провела директор філіалу Світлана Мітряєва. Вона, зокрема, поінформувала студентів про головну мету діяльності центрального інституту та філії, що полягає у розробці наукових досліджень та інформаційно-аналітичного супроводу діяльності вищого керівництва держави у сфері регіональних аспектів суспільного розвитку, транскордонного співробітництва, особливостей білатеральних відносин України з країнами-сусідами та країнами Вишеградської групи, безпеки та інтегрованого управління кордонами, лібералізації візового режиму.

Світлана Мітряєва представила основні результати діяльності науковців та експертів Національного інституту стратегічних досліджень та його Регіональної філії в Ужгороді, ознайомила присутніх з основними публікаціями, зокрема аналітичними доповідями «Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2015 році» (Послання Президента України до Верховної Ради України); «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у сфері національної безпеки»; «Моніторинг візової політики і практики  в консульських установах країн ЄС на території Закарпатської області» та «Оцінка динаміки  візової політики і практики Угорщини та Словаччини в консульських установах на території Закарпатської області»; також показала численні збірники матеріалів міжнародних конференцій з питань зовнішньої політики та політики безпеки, європейської інтеграції, лібералізації візового режиму.

Директор філії розповіла студентам і про можливість продовження навчання в аспірантурі Національного інституту стратегічних досліджень за спеціальностями: «основи національної безпеки держави» (політичні науки), «економічна безпека держави» (економічні науки), «інформаційна безпека держави» (технічні науки).

У ході зустрічі Світлана Мітряєва наголосила на останніх ініціативах Президента України та НІСД у сфері зовнішньої політики європейської та національної безпеки.

За матеріалами сайту Регіональної філії НІНС в Ужгороді
Зустрічі | 06.10.15 | Додав Путрашик | 482 | 0.0/0
Теги: ініціативи Президента, зовнішня політика, Студенти-міжнародники, Світлана Мітряєва, інститут стратегічних досліджень

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики