Sunday, 26.06.22, 06:00 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

31 December, Saturday
30 December, Friday
29 December, Thursday
28 December, Wednesday
27 December, Tuesday
25 December, Sunday
24 December, Saturday
23 December, Friday
22 December, Thursday
21 December, Wednesday
20 December, Tuesday
19 December, Monday
18 December, Sunday
17 December, Saturday
16 December, Friday
15 December, Thursday
14 December, Wednesday
13 December, Tuesday
12 December, Monday
11 December, Sunday
09 December, Friday
08 December, Thursday
07 December, Wednesday
06 December, Tuesday
05 December, Monday
04 December, Sunday
03 December, Saturday
02 December, Friday
01 December, Thursday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  December 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]