Вівторок, 28.01.20, 08:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Екскурсії

Журналістам-першокурсникам розповіли про роботу прес-служби Закарпатської ОДА

Студенти першого курсу відділення журналістики УжНУ взяли участь у прес-конференції, яка відбулася у прес-центрі Закарпатської ОДА. Після першого в їх професійному житті офіційного журналістського заходу молоді розповіли про специфіку роботи прес-служби в ОДА, а також історію адміністративної будівлі Закарпаття.

 

«Приміщення прес-центру вважається найкращим у Закарпатській області: технічно добре оснащене, має хороші мікрофони, чудову акустику, банери, проектор, зручні крісла та стільці. Свого часу прес-центр був реконструйований на базі звичайного кабінету. Тепер він має чудове освітлення завдяки стелі, яка створює відчуття простору та комфорту», – розповіла керівник відділу інформаційного супроводу та роботи зі ЗМІ управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Діна Михалик.

Діна Михалик

Працівники прес-центру є зв’язковою ланкою між департаментом і управлінням ОДА та громадськістю. Діна неодноразово наголошувала, що майже ніхто не знає, чим насправді займається обласна адміністрація. Зрозуміти роботу установи їй самій теж вдалося не відразу. Прийшовши із сфери мас-медіа практичним творцем новин, тривалий час пізнавала специфіку роботи в ОДА. Нині Діна чітко формулює відповідь: «Якщо сказати одним реченням, то це адміністрування». Іншими словами, створюється зв'язок між Києвом і населенням Закарпаття. Представники влади приймають рішення, видають відповідні накази, які відповідно виконуються на місцях. Близько десяти департаментів нині виконують свою роботу в адміністрації.

Яке ж завдання прес-служби? Якщо у журналіста з’являються питання до керівника конкретного відділу, то відповідь на них можна отримати саме через працівників прес-служби.

Журналісти-першокурсники

Цікаво було послухати й про історію будівлі Закарпатської ОДА, зведеної у Чехословацький період, наприкінці 20-х років ХХ ст. Раніше ця місцевість, правий берег Ужа, була болотиста. Але завдяки підтримці Америки, владі Чехословаччини вдалося звести цей адміністративний центр. «Це чудово, що Ужгород має таке велике надбання», – зауважує Діна. Справді, робота виконана надійно: фундамент міцний, закріплений на твердих скляних опорах глибоко під землею.

Особливістю установи є унікальний ліфт, єдиний в Україні, який рухається колом: знизу до самого даху і знову донизу. На жаль, журналістам УжНУ не вдалося випробувати цей незвичайний ліфт через брак часу, проте екскурсія в ОДА сподобалася всім, залишивши по собі незабутні враження.

За інформацією Євгенії Семененко,

студентки відділення журналістики
Екскурсії | 20.12.16 | Додав Г_Кришiнець | 339 | 0.0/0
Теги: Прес-служба, екскурсія, студенти, журналісти, ода

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики