П`ятниця, 23.08.19, 21:30 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

На факультеті іноземної філології стартував Тиждень англійської мови

На факультеті іноземної філології УжНУ відбулося урочисте відкриття Тижня англійської мови. З нагоди початку святкування студентки п’ятого курсу англійського відділення підготували для «першачків» презентацію «Роль англійської мови у сучасному світі».

Про те, що чекає студентство англійської філології цього тижня, розповів декан Михайло Рошко, а завідувач кафедри англійської філології Сніжана Голик наголосила на ролі і місці англійської мови в сучасному глобалізованому світі та побажала молоді провести цей час цікаво, а головне – корисно.

Яна Драбищак

Після вступних слів керівників факультету і відділення студентка магістратури англійської філології Яна Драбищак розпочала презентацію. Говорила про багатство словника англійської мови, її гнучкість, лаконічність, вплив на світову літературу. А щоб трохи розважити зацікавлених слухачів, показала й кумедні відео про історію розвитку англійської мови.

Наступна частина презентації стосувалася важливості англійської мови в освіті. Дізналися студенти перших курсів також про її роль у літературі та музиці.

Закінчила презентацію студентка 5-го курсу англійського відділення Марта Софілканич, яка порадувала глядачів цікавими фактами про мову. З почутого особливо вразило те, що кожну годину словниковий склад англійської мови поповнюється новим словом, а щороку ця цифра сягає 4000 нових слів. Також вражає те, що англійська є офіційною «мовою неба» – нею розмовляють абсолютно всі пілоти на міжнародних рейсах.

Варто відзначити актуальність вибраної теми для презентації. Оскільки вона дає змогу першокурсникам, які тільки-но починають гризти непростий граніт науки, зрозуміти, як важливо вивчати англійську мову і що цей процес теж може бути very interesting.

Наталія Коложварі

Що ж до святкування, то студенти нетерпляче чекають продовження. «Обіцяємо, що цей тиждень буде насичений надзвичайними подіями та зустрічами. Особисто мені, як студентці магістратури, дуже важливо побувати на зустрічі з роботодавцями. Приємно знати, що після завершення навчання, на мене чекатиме хороша робота, а з нею і впевненість у майбутньому. Тому всі випускники дуже вдячні за можливість удалого працевлаштування ще за студентства», – зізнається п’ятикурсниця англійського відділення Наталія Коложварі.

Наприкінці святкового дійства завідувач кафедри англійської філології Сніжана Голик висловила вдячність п’ятикурсницям за чудовий виступ і запросила всіх присутніх на семінар-презентацію «A Glimpse of Royal Britain».

Юлія Шипович

Фото, відео Віталія Завадяка
Теорія і практика | 13.12.16 | Додав Г_Кришiнець | 1080 | 0.0/0
Теги: студенти, ФІФ, тиждень англійської мови

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик