Неділя, 05.12.21, 01:27 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Студенти УжНУ – найкращі в шахах та настільному тенісі серед вишів області
 

Штурмувати свій мозок за шахівницями приїхало по 5 команд коледжів та університетів, зокрема Закарпатського лісотехнічного коледжу НЛТУ, Свалявського технічного коледжу НУХТ, Закарпатського базового медичного коледжу, Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, а також з природничо-гуманітарного коледжу УжНУ.

Склали їм компанію студенти Ужгородського університету, Закарпатського угорського інституту ім.Ференца Ракоці ІІ, Карпатського інституту підприємництва ВМУРОЛ, Мукачівського державного університету та Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Наглядав за правильними ходами студентів головний суддя з шахів, майстер спорту ФІДЕ, тренер-викладач Василь Прокопишин.

У командному заліку серед коледжів трійка призерів розподілилася так: ІІІ місце – УТЕК КНТЕУ; ІІ місце – ЗЛТК НЛТУ; І місце – СТК НУХТ.

Серед університетів та інститутів: ІІІ місце – МДУ; ІІ місце – ЗУІ; І місце – УжНУ.

До слова, окрім перемоги у складі команди, Іван Орса (медичний факультет) посів ІІ місце в особистому заліку, а Наталія Федака (біофак) здобула золоту нагороду в обох заліках.

 

Головним суддею тенісного етапу була Яніна Демідова, яка тепло привітала учасників перед стартом: «Сьогодні ви повинні показати свої найкращі якості, вміння, яке дозволить вам перемогти. І не забувайте, що ви змагаєтеся не тільки особисто, а й за команду, за честь свого університету чи коледжу».

Змагалися за коловою системою – довелося грати з усіма учасниками. Кожну команду представляли по 4 гравці (двоє хлопців і дівчина, а також запасний).

У підсумку серед вишів І та ІІ рівнів акредитації призові місця розподілилися так: ІІІ місце – ПГК УжНУ; ІІ місце – СТК НУХТ; І місце – УТЕК КНТЕУ.

В особистому заліку студентка ПГК Яна Костевич здобула срібло, а Богдан Чутора виборов бронзову медаль.

Між ВНЗ III–IV рівнів акредитації боротьба точилася більш запекла, врешті команди фінішували в такому порядку: ІІІ місце – МДУ; ІІ місце ЗУІ; І місце – УжНУ.

Нагороджують Владислава Ребрика

Усі представники нашої збірної потрапили до трійки призерів в особистих заліках. Алла Пинзеник не залишила жодних шансів своїм суперницям і перемогла. Ситуація в хлопців – ще цікавіша. Студенти нашого університету Владислав Ребрик (біологічний факультет) та Юрій Свистак (факультет здоров’я людини) на шляху до фіналу перемогли у своїх підгрупах, відтак зустрілися в матчі за золото. У напруженому двобої золото здобув Владислав, перемігши 2:1.

Нагороджував переможців і призерів член виконкому обласного відділення НОК України Анатолій Плеханов. Лауреатам вручили грамоти, дипломи та медалі.

_x_PS1 У спорткомплексі «Юність» відбулися чергові етапи відкритої студентської першості області. Естафету від волейболу перейняли настільний теніс і шахи. Окремо від університетів та інститутів кращих у пінг-понгу й інтелектуальній грі визначали й студенти ВНЗ І та ІІ рівнів акредитації._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Юрій Піясюк_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Спорт | 11.12.16 | Додав Г_Кришiнець | 641 | 0.0/0
Теги: студенти, Змагання, настільний теніс, перемога, шахи

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]