Tuesday, 28.06.22, 04:12 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

28 February, Saturday
27 February, Friday
26 February, Thursday
25 February, Wednesday
24 February, Tuesday
23 February, Monday
22 February, Sunday
21 February, Saturday
20 February, Friday
19 February, Thursday
18 February, Wednesday
17 February, Tuesday
16 February, Monday
15 February, Sunday
14 February, Saturday
13 February, Friday
12 February, Thursday
11 February, Wednesday
10 February, Tuesday
09 February, Monday
08 February, Sunday
07 February, Saturday
06 February, Friday
04 February, Wednesday
03 February, Tuesday
02 February, Monday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  February 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]