Середа, 01.02.23, 19:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

УжНУ підписав Угоду про співпрацю із Закарпатською торгово-промисловою палатою

Угода про співпрацю передбачає взаємовигідне співробітництво з метою сприяння соціально-економічному, культурному та науково-технічному розвитку Закарпаття.

Відповідно до угоди, на базі УжНУ провадитимуть лабораторні дослідження товарів легкої промисловості та харчових продуктів, організовуватимуть практику студентів вишу в Закарпатській торгово-промисловій палаті. Домовленості дають можливість спільно розробляти заявки на участь у проектах, ґрантових програмах.

Під час зустрічі

Учасники угоди будуть обмінюватися інформацією про свої заходи (конференції, семінари, ділові зустрічі, презентації тощо) і підтримуватимуть їх проведення. Крім цього, сторони обмінюватимуться інформаційними та консультаційними послугами, допомагатимуть у пошуку партнерів для співробітництва.

За словами віце-президента Торгово-промислової палати України Отто Ковчара, Закарпаття є найближчим регіоном до Європи, тому саме ця область має робити перші кроки для налагодження міжнародних контактів.

І саме вихід Ужгородського національного університету на міжнародну арену ректор Володимир Смоланка назвав пріоритетом наразі. Для цього «поступово підписується ряд договорів про співпрацю, а також вводяться в дію можливості вже підписаних угод. Активно співпрацюємо в науковій сфері, розширюємо науковий і промисловий парк УжНУ, який дозволить зв’язати розробки з бізнесом», – зауважив Володимир Смоланка. Ректор також озвучив мету університету – стати транснаціональним університетом, який зможе конкурувати з європейськими вишами.

Пошук і налагодження контактів з європейськими партнерами вже в ході підписання угоди було обговорено з координатором Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України Мартіном Ройтером, який нині опікується саме налагодженням контактів  із європейськими компаніями, працює з урядовими німецькими фондами з міжнародного співробітництва та урядовими програмами Федерального союзу німецької промисловості.

Пан Мартін Ройтер висловив щире бажання допомогти УжНУ в пошуку партнерів

Пан Мартін Ройтер висловив щире бажання допомогти УжНУ в пошуку партнерів. Він зачарований Ужгородом і як очільник Європейського офісу при Торгово-економічній палаті України хоче, щоб Закарпаття стало пріоритетом їх роботи, тому сприятиме приїзду в Ужгородський університет ініціативних людей в галузі економіки, бізнесу та освіти. Пан Мартін Ройтер відзначив кваліфіковану і злагоджену роботу міжнародного відділу вишу. Він стверджує, що міжнародна діяльність університету показує свою можливість працювати і конкурувати на міжнародному рівні.

В ході зустрічі Мартін Ройтер ініціював обговорення напрямків розвитку вишу з присутніми. Власне бачення майбутнього університету висловили проректор Ігор Студеняк, заступник декана економічного факультету Тетяна Бутурлакіна, завідувач кафедри німецької філології Ольга Гвоздяк, професор факультету міжнародної політики, бізнесу та менеджменту Ігор Тодоров, доцент цього ж факультету Наталія Тодорова та інші.

Під час обговорення Мартін Ройтер визначив кілька напрямів, у яких може допомогти. Найперше – у сфері розвитку міжнародних контактів. Перспективними вважає зв’язки з Німеччиною, Індією, а також розвиток співробітництва з країнами-сусідами – Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією. По-друге, сприятиме працевлаштуванню студентів УжНУ, а також їх адаптації у європейських компаніях, тобто допомагатиме роботі Центру кар’єри. По-третє, підтримуватиме в предметних та індивідуальних контактах.

_x_PS1 11 лютого ректор Ужгородського національного університету, професор Володимир Смоланка та віце-президент Торгово-промислової палати України, голова ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар підписали угоду про співпрацю. На зустріч завітав і координатор Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Торгово-промислової палати України Мартін Ройтер._x_PS2 /live/2015/02/19tpp/dth-.jpg_x_PS3 Володимир Смоланка та Отто Ковчар_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Іванка Когутич_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 12.02.15 | Додав Путpашик | 1011 | 0.0/0
Теги: співпраця, угода, торгово-промислова палата

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик