Четвер, 20.02.20, 18:40 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Цінностей в економіці та бізнесі навчалися молоді науковці при Академії НБУ

Магістрант факультету міжнародних відносин Олександр Глеба та випускник факультету міжнародної політики, бізнесу і менеджменту УжНУ Віталій Староста повернулися з Міжнародної зимової школи 2015 «Цінності в економіці та бізнесі», яка відбулася в Сумах.

Разом з учасниками школи з усієї України вони прослухали лекції, практикувалися з різних тем, проводили дискусійні клуби, дебати, ділові ігри, ситуаційні вправи та кейс-тренінги з теоретичних питань та практичних механізмів бізнес-відносин в Україні та провідних державах світу.

Загалом школа зібрала 36 учасників. Організували її Українська академія банківської справи Національного банку України та ГО Соціальна Академія «Сaritas in Veritate» (м. Київ, Україна), яка надала фінансову підтримку на організацію та проведення школи.

Олександр Глеба

«Відбір на зимову школу був доволі цікавим, оскільки передбачав написання есе на тему «Що для Вас цінності в економіці та бізнесі». Саме акцент на цінностях був тим елементом, який привернув мою увагу до цього заходу, адже небагато хто в сфері економіки та бізнесу бере до уваги таке питання. Як нам повідомили організатори школи, всього надійшло близько 180 заявок на участь, що є досить непоганим результатом, якщо взяти до уваги те, що подібна школа на базі Української академії банківської справи при НБУ проводиться вперше», – поділився враженнями Олександр Глеба, який досить часто бере участь у таких проектах.

 

Лекторами Зимової школи були викладачі Української академії банківської справи при НБУ – д.е.н., професор Лєонов С.В., д.е.н., професор Васильєва Т.А., к.е.н., доцент Петрушенко Ю.М., а також іноземні фахівці – Крістіан Лоса Адауі (Університет Ерлангена-Нюрнберга, Німеччина), Тереза Ґанзон (директор сільського банку, Філіпіни).

«Плідними були зустрічі з практиками – як-от з головою обласного відділення Ощадбанку України, керівником страхової компанії, депутатом Сумської міськради; скайп-конференція з власником сільського банку на Філіппінах. Лекції доповнювалися воркшопами, під час яких треба було креативно підійти чи то до вирішення проблем у сфері корпоративної соціальної відповідальності таких гігантів світової економіки, як Coca-Cola, Canon, Apple, чи розробити власний бізнес-проект рентабельного соціального підприємства тощо», – розповів Олександр Глеба.

Для учасників школи організували екскурсії до музею грошей на базі академії, де зібрано унікальні екземпляри, зокрема – колекцію купюр з підписами голів НБУ різних часів.

 

Щодо головної ідеї, яку виніс зі школи магістрант УжНУ Олександр Глеба, – те, що на вирішенні соціальних проблем можна заробляти гроші. «А саме це і є суттю соціального підприємництва, яке стрімко набирає обертів у розвинутих країнах і зароджується в Україні. На жаль, дуже часто український бізнес забуває про свою корпоративну соціальну відповідальність (КСВ), та й спільного бачення стосовно того, що таке КСВ в українського бізнесу, наразі немає. Проте зі статистики, представленої під час Школи, можна дійти висновку, що динаміка позитивна, і одного дня КСВ стане невід’ємним атрибутом української економіки та бізнесу», – прокоментував учасник.

Школа корисна й для тих, хто має намір започаткувати власний бізнес. Студент факультету міжнародних відносин Олександр Глеба поки що не має планів почати власний бізнес, але переконаний, що в разі започаткування своєї справи буде створювати саме соціальне підприємство. Бізнес повинен бути відповідальним не лише перед своїм власником, а й суспільством, у чому магістрант УжНУ вкотре переконався під час занять у зимовій школі.

Наталія Каралкіна
Обмін досвідом | 17.02.15 | Додав Lucky | 726 | 0.0/0

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик