Sunday, 26.06.22, 04:52 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

30 June, Tuesday
28 June, Sunday
26 June, Friday
25 June, Thursday
24 June, Wednesday
23 June, Tuesday
22 June, Monday
21 June, Sunday
19 June, Friday
17 June, Wednesday
16 June, Tuesday
15 June, Monday
13 June, Saturday
12 June, Friday
11 June, Thursday
10 June, Wednesday
09 June, Tuesday
08 June, Monday
06 June, Saturday
05 June, Friday
04 June, Thursday
03 June, Wednesday
02 June, Tuesday
01 June, Monday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  June 2015  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]