Неділя, 23.02.20, 14:50 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Студент історичного факультету доповідав на представницькій конференції у столиці
Володимир Роман

Студент історичного факультету Володимир Роман узяв участь у VІ щорічній студентській конференції «Студентська наука в духовній школі», яка відбулася 10 березня у Київській духовній академії.

У роботі наукового форуму взяли участь представники Київських духовних шкіл, Московської духовної академії, Санкт-Петербурзької православної духовної академії, Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету, Одеської, Волинської, Полтавської, Харківської, Почаївської духовних семінарій, Чернігівського, Володимир-Волинського та Мукачівського духовних училищ.

Світські навчальні заклади на конференції представили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Київський університет права НАН України, Національний університет харчових технологій, Ужгородський національний університет, Хмельницький інститут Міжрегіональної академії управління персоналом.

Програма конференції

У президії пленарного засідання були керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, вчений секретар КДА протоієрей Ростислав Снігірьов та проректор КДА з науково-богословської роботи, професор Володимир Вікторович Бурега.

На відкритті конференції також відбулася презентація логотипу святкування 400-річчя Київських духовних шкіл. Конференцію відкрили, зачитавши вітальне слово Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Після закінчення пленарного засідання робота конференції продовжилася у 8 секціях: «Богословська освіта у світських вищих навчальних закладах: проблеми і перспективи», «Біблійні науки», «Догматичне богослов'я і патрологія», «Моральне богослов'я», «Історія Київських духовних шкіл», «Історія церкви», «Церковно-практичні дисципліни», «Церковне право».

Ужгородський студент узяв участь у роботі секції «Історія церкви», виступивши з доповіддю на тему «Православне чернецтво та монастирі на території Іршавського району Закарпатської області (ХХ ст.)».

Володимир Роман закінчує навчання в магістратурі на історичному факультеті. Під керівництвом доцента Юрія Данильця на кафедрі історії України кілька років поспіль працює над вивченням історії православного чернецтва на Іршавщині. Має публікації в студентському збірнику, єпархіальній періодиці, видав окрему книжку, присвячену історії монастиря в селі Дубрівці Іршавського району.

Випускник планує продовжити наукову роботу – подаватиме документи до аспірантури. У січні цього року його було прийнято до складу наукових співробітників Богословсько-історичного науково-дослідного центру ім. архімандрита Василія (Проніна) Мукачівської православної єпархії.

Вл. інф.
Наукові форуми | 11.03.15 | Додав VIP | 665 | 5.0/1
Теги: істфак, студентська конференція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик