Tuesday, 28.06.22, 03:42 | Вітаю Вас Guest | RSS

Головна » Усі публікації

29 October, Saturday
28 October, Friday
27 October, Thursday
26 October, Wednesday
25 October, Tuesday
24 October, Monday
23 October, Sunday
22 October, Saturday
21 October, Friday
20 October, Thursday
19 October, Wednesday
18 October, Tuesday
17 October, Monday
16 October, Sunday
15 October, Saturday
14 October, Friday
13 October, Thursday
12 October, Wednesday
11 October, Tuesday
10 October, Monday
09 October, Sunday
08 October, Saturday
07 October, Friday
06 October, Thursday
05 October, Wednesday
04 October, Tuesday
03 October, Monday
02 October, Sunday
01 October, Saturday

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  October 2016  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]