Субота, 20.04.24, 17:38 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

Паверліфтери УжНУ вибороли шість медалей чемпіонату України
Максим Офіцинський

Протягом тижня на базі спортивного клубу Полтавського національного технічного університету тривав чемпіонат України з класичного паверліфтингу серед усіх вікових груп, у якому взяли участь понад 350 спортсменів з 23 областей країни та міста Києва. На змаганнях виступили 12 закарпатських атлетів, четверо з яких представляли УжНУ.

Серед юнаків до 18 років непоганий результат у ваговій категорії до 83 кг показав студент факультету інформаційних технологій, вихованець Мукачівського СОК ДЮСШ Олександр Полажинець, котрий з результатом 512,5 кг посів сьоме місце.

Срібний призер Валерій Дудаш

У змаганнях юніорів, не старших за 23 роки, у ваговій категорії до 74 кг з рекордною для себе сумою триборства 562,5 кг шосте місце з 15 учасників посів 19-річний студент економічного факультету Максим Офіцинський, котрий до того ж подолав найбільшу серед суперників вагу в присіданні – 207,5 кг. Серед спортсменів до 66 кг також з кращою для себе сумою 495 кг четвертим став 20-річний студент фізичного факультету Валерій Дудаш.

Габріелла Мателешко

А через два дні Валерій взяв участь ще й у турнірі серед чоловіків, де в запеклій боротьбі став бронзовим призером чемпіонату України. Оскільки дорослих спортсменів нагороджували й за результати в окремих вправах, то наш атлет виборов ще й малу срібну медаль за результат у тязі – 222,5 кг.

У змаганнях жінок у ваговій категорії до 47 кг бронзовою призеркою з сумою 262,5 кг стала наша випускниця, член спортивного клубу УжНУ Габріелла Мателешко, котра після 8-річної перерви, пов’язаної з народженням двох дітей, повернулася на всеукраїнський поміст. Також Габріелла здобула дві срібні медалі за результати у жимі лежачи й тязі і «бронзу» – у присіданні.

Ці троє спортсменів займаються в університетській секції атлетизму під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка