Головна » Усі публікації » МЦ-інтерв’ю |
Тетяна Лемак – студентка-другокурсниця філологічного факультету. Дівчина вміє створити гарний настрій собі та навколишнім, втілюючи свої ідеї у витворах із… повітряних кульок. Буквально за рік вона навчилася робити з кульок оздоби, які прикрасять будь-яке свято і просто додадуть яскравих фарб похмурим будням.
– Cитуація трохи дивна. Минулого року сестра принесла мені на день народження букет із кульок. Мені стало цікаво спробувати й самій таке зробити. Днів через два я розібрала той букет і склала його знову – мені вдалося. Побігла до магазину по кульки й почала пробувати сама.
– Допомагали інтернет-ресурси. Спершу відвідувала майстер-класи, доки не знала, як краще скрутити ті кульки, щоб вийшло те, що хоче людина. Тепер, коли мене просять запропонувати щось на власний розсуд, я вже можу самостійно придумати щось цікаве і навіть ексклюзивне. Натхнення приходить само собою. У мене від цього з’являється настрій. Коли сумно чи нудно, починаю щось робити, а потім сама дивуюся, як це в мене вийшло.
– Колись купила погані, поки на них не розумілася, тож половина з них полускала. Тепер обираю уважніше. Найчастіше замовляю гуртом в інтернет-магазинах, але якщо треба поштучно, то купую у перевірених місцях. В інтернеті виходить дешевше, ще й знижку дають.
– Цьогоріч виготовляла фігурки на весілля. Незвичайні – молодого з молодою. Я хотіла зробити так, щоб це було абсолютно не схоже на те, що пропонують інші. Так і вийшло: молода була з білих кульок, голову прикрашав фіолетовий капелюшок, а молодого представила в образі крутого мена – смайлик в окулярах із зеленим сердечком у руках. Такого я ще не бачила ніде! А головне – молоде подружжя було в захваті!
– Спочатку розмістила оголошення в соцмережі. Перше замовлення було таким масштабним, що мама засумнівалася: «А ти впевнена, що впораєшся? Не берися, хай замовляють у магазині». Проте я була впевнена, що дам тому раду. Замовили 17 квіток. Цей букет був настільки великим, що я його насилу витягла з кімнати. Потім зробила на хрестини до сестри Міккі Мауса й букет. Коли вже з’явилося більше фото, то й люди почали частіше звертатися з проханнями та пропозиціями. Я йшла за принципом: чого не вмію – того навчуся. У сусідньому селі у нас є дівчина, яка теж таким займається, але я завжди придумую щось нове. Ніколи не повторюю свої роботи — всі вони ексклюзивні.
– Клоунів. Не знаю, чому вони мають таку популярність. Вибір насправді величезний – арки, міккі-мауси, квіти, цифри, написи, навіть сонечка – у нас на них кажуть божі оленки.
– Я не можу наживатися на людях. Порівняла ціни на такі вироби в магазинах і підрахувала, скільки це коштує без додаткової вартості. Від багатьох чула, що в мене надто дешево, але мені незручно брати більше.
– Деколи виготовляю браслети зі спеціальних гумок. Найцікавіше, що цим мене «заразив» молодший брат! Йому 12, і він робить такі браслетики й продає у школі. Маленький бізнесмен. Раніше пробувала виготовляти топіарії, але це важче, та й матеріалів треба більше. Якби хтось замовив, то могла б зробити, а просто купувати матеріали – немає сенсу. Тетяна надзвичайно позитивна і весела дівчина, з нею приємно спілкуватися. Сподіваємося, що її натхнення буде невичерпним, а ідеї легко втілюватимуться у життя! Ксенія Шокіна для Медіацентру УжНУ |
|
|
|
Теги: |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
0 | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики