Понеділок, 06.02.23, 02:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

Молодь Ужгородського університету побувала у Верховній Раді України

Слухання у комітетах парламенту є важливою формою збору й аналізу інформації в процесі законотворення, розробки і впровадження державної політики. Це одна з найефективніших форм співпраці парламенту з виконавчою владою і громадськістю, що сприяє реалізації його законодавчої, представницької, контрольної, бюджетної і установчої функцій. Тема слухання – «Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні» – є актуальною в нашій країні, оскільки саме на проблемах етнонаціональних спільнот намагається спекулювати як Кремль, так і та сама «п'ята колона».

Хлопці радо розповіли про свої враження від поїздки.

Тарас Домашич

Тарас Домашич: «Що найбільше вразило? Біля Верховної Ради як зовні, так і всередині засилля радянської символіки. Вважаю, якщо хочемо змін у країні, то оформлення не мало би хоча в законодавчому органі країни нагадувати радянську епоху. Звісно, я  хотів би ще раз побувати у ВРУ. Переконаний, це дуже хороший досвід для майбутнього політолога».

Тарас Домашич

Ладислав Помпель: «До поїздки ми готувалися, аби могли гідно представити наш край у столиці. Вважаю, тема громадського слухання є особливо актуальною для нашого Закарпаття, де мешкають люди різних національностей. На слуханнях виступали численні представники угорської етноспільноти. Також варто виокремити доповідь віце-прем'єра, міністра культури В'ячеслава Кириленка, який розповів про важливість розвитку мережі громадських організацій, зокрема таких, що приділятимуть увагу міжнаціональним відносинам та захищатимуть права етноспільнот.

Дуже хочу поїхати ще! Сподіваюся до наступних громадських слухань, що відбудуться 15 квітня, нам удасться отримати перепустки».

Павло Величко

Павло Величко: «Найбільше запам’яталася сесійна зала парламенту та виступи міністра культури (В’ячеслав Кириленко говорив про громадські організації, які займаються проблемами етноспільнот, створення зовсім нового державного інституту урядового уповноваженого з питань етнонаціональної політики, а також підкреслив важливу роль міністерства в забезпеченні етнонаціональної єдності на фоні пропагандистської війни з Російською Федерацією), а також Надзвичайного посла Ізраїлю в Україні. Так і хочеться процитувати слова останнього про те, що: «Кожна людина, незалежно від національної належності – це ще один ресурс для країни. На цьому будуються відносини держави та індивіда».

Він порадив нам узяти до уваги досвід Ізраїлю та наголосив на важливості волонтерства, оскільки сам інститут громадянського суспільства є дуже важливим при формуванні свідомості громадян. Протягом трьох годин ми почули багатьох представників різних етнонаціональних спільнот України, які за короткий час змусили нас поринути в їхнє становище та відчути іноземні культурні цінності».

_x_PS1 Нещодавно кілька студентів УжНУ взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні». Представники факультету суспільних наук Ладислав Помпель, Тарас Домашич та студент юридичного факультету Павло Величко мали змогу побувати у Верховній Раді та закріпити знання, здобуті в університеті._x_PS2 /live/2015/03/53vr/troe.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Галина Риган _x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студгромада | 18.03.15 | Додав Lucky | 1305 | 5.0/3
Теги: парламентські слухання, ФСН

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]