Четвер, 19.09.19, 11:58 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

Студенти-психологи УжНУ завершили психодіагностичну практику

З 23 листопада до 13 грудня студенти ІІІ курсу спеціальностей «Психологія» та «Практична психологія» мали важливу для професійного та особистісного зростання практику – психодіагностичну. Вона дає змогу опанувати прийоми роботи психолога, набути навичок користування конкретними методами психологічного дослідження, обробки та інтерпретації емпіричних даних, а також формувати професійні уміння, навички стверджуватися в самостійних рішеннях на певних ділянках праці в реальних виробничих умовах.

Такий вид практики має свої завдання: формування уявлень про специфіку роботи психолога-дослідника та практичного психолога; сприяння розумінню принципів емпіричного дослідження психологічних явищ; навчання прийомів практичного використання психологічних методів; закріплення знань студентів про методи кількісної обробки та змістового аналізу результатів емпіричного дослідження; формування умінь формулювати висновки та практичні рекомендації.

Під час практики

Психодіагностична практика завжди викликає у молоді високий професійний інтерес. Про це свідчать як матеріали звітної документації з практики, так і відгуки студентів під час підсумкової конференції, де відбувається захист практики.

Бази психодіагностичної практики найрізноманітніші як за типом, так і за географією. Серед них: Закарпатський регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», Закарпатський обласний наркологічний диспансер, Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, Ужгородське вище комерційне училище КНТЕУ, навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І ступеня – гімназія, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Ужгородська класична гімназія, Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, дошкільні навчальні заклади (ясла-садок) загального розвитку, дошкільний навчальний заклад № 20 комбінованого типу, загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови, спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів та інші освітні заклади Закарпаття й України.

На допомогу студентам колектив викладачів розробив навчально-методичний комплекс, до якого входять: навчально-методичний посібник «Психодіагностична практика в дошкільних навчально-виховних закладах» (упорядники – Н.М.Заболотна, С.І.Ісаєвич, У.Б.Михайлишин, В.І.Омелянська) та методичні рекомендації до психодіагностичної практики (упорядники – Н.М.Заболотна, С.І.Ісаєвич, В.І.Омелянська).

Вл. інф.
Студентська практика | 29.12.15 | Додав Г_Кришiнець | 475 | 5.0/6
Теги: практика, студенти-психологи, психодіагностика

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики