Вівторок, 29.11.22, 01:02 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

На Говерлу – за годину: як студенти-географи набували досвіду на своїй першій практиці
Під час практики

Протягом п’яти днів близько 50 практикантів разом із доцентом кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Михайлом Микитою і заступником декана з виховної роботи Романом Славіком застосовували набуті знання з геології, геоморфології, ґрунтознавства. Розглядали, зокрема, гірські породи, форми рельєфу, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ Карпатських гір, відвідали Карпатський біосферний заповідник, географічний центр Європи та форелеве господарство.

Піднялися на Говерлу за годину й 15 хвилин. Багато студентів вирушили в поїздку і милувалися пейзажами краю, які перед ними відкривалися, вперше, тому охоче поділилися враженнями від побаченого і почутого.

Тетяна Круцей

Тетяна Круцей: «Кожен день, який ми перебували на практиці, відкривав для нас щось незвідане, цікаве, часом неймовірне. Найбільше емоцій викликало, звичайно, сходження на Говерлу. У пам’яті надовго закарбувалися краєвиди і величні простори українських Карпат. Крім усвідомлення, що ми проходимо практику, була й тепла неформальна атмосфера, яка нас зблизила з викладачами, іншими студентами і зробила малою частинкою великої географічної сім’ї. Останній вечір, проведений на природі біля вогнища під співи, зробив поїздку незабутньою до кінця життя».

Олександра Плакош

Олександра Плакош: «Під час практики ми проживали на території Карпатського біосферного заповідника. Враження залишилися у всіх просто чудесні, ми були в захваті. Не було жодної байдужої людини, коли ми піднімалися на Говерлу й спостерігали за красою гір, ніхто навіть не стомився. Досить цікавими є спогади, коли ми виконували ґрунтовий розріз і описували його, похід на річку Тису й спостереження за флювіальними процесами, які формуються водою на поверхні суші, відвідини музею на території заповідника.

Валентина Кубаш

Ми спали у наметах, готували запашну їжу на вогнищі, співали вечорами пісень, слухали від викладачів кумедні історії з попередніх практик та милувалися природою. Що може бути краще за рідний край з прекрасною природою? Коли піднімаєшся по схилах гір, мимоволі ловиш себе на думці: ми не усвідомлюємо, у якому гарному місці живемо».

Валентина Кубаш: «У музеї екології гір та історії природокористування в заповіднику ми почерпнули купу цікавої та невідомої нам до того інформації про гори, їхні породи та ландшафти. Сходження на вершину Говерли ніколи не забудеться: це неймовірне відчуття, коли стоїш на висоті 2061 м – і подих перехоплює, адже перед тобою неймовірні простори. Не передати словами запах і смак власноруч звареної їжі на вогні, те чисте гірське повітря, ті мелодії у колі студентів і викладачів. Це була моя перша, незабутня та казкова, практика, яка багато навчила і народила бажання повертатися на Говерлу знову і знову».

_x_PS1 Під час навчальної практики, що відбувалася цьогоріч у гірських масивах, заповідниках, гідрометеоцентрі, студенти-першокурсники денної і заочної форм навчання географічного факультету мали змогу підкорити й вершину Говерли._x_PS2 /live/2015/09/24heohrafy/ribEXukTiho.jpg_x_PS3 На вершині Говерли_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Оксана Пітра_x_PS11 Фото надала Олександра Плакош_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студентська практика | 13.09.15 | Додав Шумицька | 1237 | 0.0/0
Теги: практика, Говерла, Студенти-географи

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики