Понеділок, 18.11.19, 04:29 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » МЦ-інтерв’ю

Михайло Карпенко: «Команда – це друзі, близькі по духу й за стилем гумору»

Здатність людини займатися кількома справами водночас викликає в нас щонайменше захоплення. Осіб, які ним володіють, називають поліматами, тобто універсальними. Таким є і Михайло Карпенко, капітан команди КВН «От Фонаря», – музикант, сценарист, тамада і просто випускник інженерно-технічного факультету УжНУ.

  • Чому все-таки людина з технічною освітою подалася у сферу розваг, що дало поштовх до цього? Невже на «гуманітаріїв» більше нема надії? ☺

– Сфера розваг – це вже другий крок. У світ гумору, сцени, цікавих людей і веселих ідей мене затягла гра в КВН-і. Створили команду «От Фонаря». І успішно зіграли 4 сезони, в кожному з яких здобували нові й нові перемоги. Ми стали чемпіонами Закарпатської ліги КВН 2009-го, володарями Кубка – 2010-го, срібними призерами Кубка України і Студентської ліги, нарешті – переможцями Нововолинської ліги 2012 р. Гуманітарії? Річ у тому, що більшість сучасних гумористів є саме «технарями». Не знаю, з чим це пов’язано. Можливо, тому, що навчання на цих спеціальностях дещо важче, і студенти частіше мають потребу відійти від рутини. Між іншим, Олександр Масляков теж за освітою – інженер.

  • Тобто тяжка праця = веселі люди.  Гаразд, тоді скажи, будь ласка, які зі своїх занять вважаєш за хобі, а яке – головною працею?

– Усі сфери, в яких я працюю, взаємопов’язані. Тому розставляти пріоритети буде неправильно. У роботі ведучого мені дуже допомагає те, що займаюся музикою – трохи граю на гітарі і трохи співаю. Так само не зайві у моїй діяльності й заняття танцями. Телебачення дозволяє працювати над мовленням, дикцією і т. д. Отже, для мене важливе все, чим я займаюся.

  • Який, на твою думку, ідеальний тамада?

– Для ведучого корпоративної вечірки, на мою думку, головним завданням є створення відповідної атмосфери. У кожного свої методи, ідеї та підходи. Є різні покоління ведучих, різні формати… Я вважаю це чудовим, адже клієнт має змогу обрати тамаду під самого себе, враховуючи власні смаки й побажання. Також він чим-небудь повинен бути схожим на колектив, який обслуговує. Його завданням є максимально адаптуватися до будь-яких умов.

  • Окрім участі в гурті «От Фонаря», ти також виступаєш у дуеті «Файта» з Павлом Мандзичем. Розкажи про найбільш курйозний момент у спільній роботі, який тобі запам’ятався?
 

– (сміється) Пам’ятаю, на одному з весіль, яке ми обслуговували, мати молодого закохалася в Пашу. Тільки уявіть: красива самотня жінка й харизматичний, юний тамада. Але, їм не судилося бути разом ☺.

  • Нещодавно в Інтернет-мережі з’явилась твоя дебютна пісня «Знаю я». Це перша естрадна спроба?

– У шкільні роки я грав у гурті «Крик Душі». Маємо декілька записів – можна знайти у соціальних мережах.

  • Ваша команда здобула чимало нагород. Наостанок – яку б дав пораду КВНникам-початківцям?

– Команда повинна бути не просто творчим проектом – колом дуже близьких по духу й за стилем гумору друзів. Тобто люди, яким справді подобається відпочивати в такому колі, працювати і, звичайно,  – разом писати жарти. Тоді виступатимете на своє задоволення, а публіка дуже відчуває ваш настрій і бажання. Наприклад, коли команду витягнули за вуха на сцену деканат, старшокурсники, досвідчені КВНники, це не дуже сприяє хорошій грі. КВН насамперед є дозвіллям і можливістю весело провести час. Повинен бути певний симбіоз легковажності й відповідальності. Згадав, ще на роботі була така ситуація, коли батько нареченої запізнювався, і мені довелося вести її до вівтаря самому (сміється)...

Степан Ткачук

для Медіацентр УжНУ
МЦ-інтерв’ю | 17.09.14 | Додав Lucky | 885 | 4.0/1
Теги: Михайло Карпенко

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики