П`ятниця, 09.12.22, 21:34 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Здобутки і перспективи » Наші проекти

Публікацій у розділі: 45
Показано публікацій: 21-40
Сторінки: « 1 2 3 »

Студентський весільний перформанс у музеї Словаччини
Українські та словацькі студенти пізнають культуру Словаччини. Днями всі учасники проекту відвідали музей народної культури та побуту Ждіяру. Під час культпоходу молодь навіть змогла приміряти народні костюми та взяти участь в інсценізації весілля.
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство | Переглядів: 625 | Дата: 11.03.16

У Татрах стартував уже другий молодіжний спортивний табір
5 березня у Словаччині стартував тижневий табір зимових видів спорту, участь в якому беруть українські та словацькі студенти. Це вже другий спільний молодіжний табір, який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Перший, нагадаємо, тривав з 13 до 19 лютого на горі Красії (с. Кострино Великоберезнянського району Закарпаття).

На Красії завершив роботу табір сновбордингу
19 лютого фінішував молодіжний табір сновбордингу на Красії, який відбувався завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Вся українсько-словацька команда оздоровилася, відпочила, навчилася кататися на лижах або сновбордах, та чи не найголовніше – студенти двох держав перезнайомилися й краще пізнали одне одного, ознайомилися з особливостями культури країн тощо.

На сновборди і лижі – ставали за день!

Упродовж тижня 32 студентів зі Словаччини та України навчаються і вдосконалюють свої навички катання на сновбордах та лижах. Тренують їх кращі інструктори, майстри спорту, чемпіони. Найшвидше навчилися – за кілька годин, зазвичай за день тренувань, якщо немає страху. Проте всі тренери переконують: навчитися можуть усі – було би бажання.


Вечори знайомств і спілкування на Красії
Завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини на Закарпатті триває молодіжний спортивний табір зимових видів спорту. Основною його метою є рекреація, популяризація здорового способу життя та, чи не найголовніше, – комунікація між українськими та словацькими студентами.

​Словацька та українська молодь спортивно відпочиває на Красії

На горі Красії, що на Великоберезнянщині, продовжує свою роботу міжнародний студентський спортивний табір із зимових видів спорту. Він проводиться завдяки словацько-українському проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» та ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму. Яким є день учасників, кореспондент Медіацентру побачив на власні очі.


Студентський табір зі сновбордингу відкрито!
13 грудня на горі Красії розпочався тижневий студентський табір зі сновбордингу, який проводиться в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки фінансуванню Норвезького фінансового механізму. Урочисте відкриття табору відбулося біля ректорату УжНУ.

Проект КОНЦЕПЦІЇ інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 2015-2025 рр. – на громадське обговорення
На громадське обговорення виноситься проект Концепції інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на 2015-2025 рр.
Інноваційний університет | Переглядів: 504 | Дата: 12.02.16

Cтуденти УжНУ тиждень перебуватимуть у таборі для сновбордингу
У рамках спільної реалізації проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» з 13 до 19 лютого на горі Красії (с. Кострино Закарпатської області) зберуться в навчально-тренувальний табір зі сновбордингу студенти Технічного університету міста Кошиці Словаччина) та Ужгородського національного університету.

Спортсмени УжНУ розпочинають транскордонне співробітництво зі Словаччиною
22 січня в УжНУ відбулася перша робоча зустріч Міжнародного молодіжного спортивного партнерства між Україною та Словаччиною. Транскордонне співробітництво стало можливим завдяки сприянню Норвезького фінансового механізму. Угода про співпрацю була підписана 15 січня 2016 року.

Заходи, передбачені в рамках спільної реалізації проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»

До вашої уваги – розклад спортивних та соціальних заходів, передбачених програмою реалізації спільного норвезько-словацько-українського проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»:


В УжНУ триває розробка проекту Концепції інноваційного університету
Навчально-науковий інститут євроінтеграційних досліджень Ужгородського університету і далі працює над виконанням наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» (№ 21470150).
Інноваційний університет | Переглядів: 792 | Дата: 06.09.15

Інноваційна лабораторія в УжНУ сприятиме роботі закарпатських підприємств

На базі економічного факультету ДВНЗ «УжНУ» функціонує інноваційна веб-платформа, створена в рамках проекту TEMPUS «INNOLAB».

Усі новини | Переглядів: 957 | Дата: 09.12.14

Побачив світ NEWSLETTER-4 – видання проекту TEMPUS «INNOLAB» для студентів
У свіжому номері висвітлено зміст розвитку інноваційних лабораторій та розказано про експеримент регіональних інноваційних платформ.
Усі новини | Переглядів: 661 | Дата: 19.11.14

Учасники TEMPUS «INNOLAB» провели «іdea market» і вчаться працювати з інноваційною платформою

Із чергової, вже восьмої, поїздки до країни-учасниці проекту TEMPUS «INNOLAB» повернулися викладачі факультету економіки Інституту економіки та міжнародних відносин УжНУ.

Усі новини | Переглядів: 1149 | Дата: 31.05.14

Вийшов третій «Ньюзлеттер» міжнародного проекту TEMPUS INNOLAB
Проект TEMPUSINNOLAB впевнено рухається до наступних завдань. Побачив світ черговий інформаційний NEWSLETTER#3 TEMPUS INNOLAB для студентів.
Усі новини | Переглядів: 931 | Дата: 19.05.14

Вийшов другий «Ньюзлеттер» міжнародного проекту TEMPUS INNOLAB
Проект TEMPUSINNOLAB вже має певні результати і сьогодні торує шлях до реалізації наступних завдань. Нещодавно вийшов черговий інформаційний NEWSLETTER#2 TEMPUS INNOLAB для студентів.
Усі новини | Переглядів: 816 | Дата: 26.01.14

З AIESEC реалізуєш себе
Хочеш знайти друзів в усіх куточках планети, розширити світогляд, попрактикуватися в спілкуванні іноземною мовою, розвинути свої презентаційні та комунікативні навички? Реєструйся і змінюй світ на краще разом з Міжнародною програмою обміну від AIESEC уже сьогодні!
Усі новини | Переглядів: 865 | Дата: 20.11.13

Естонські інноваційні ідеї планують втілити в Україні учасники проекту TEMPUS «INNOLAB»

Група викладачів і студентів УжНУ повернулася з навчально-тренувальної поїздки до країни-учасниці проекту TEMPUS «INNOLAB». Із 11 до 25 жовтня спільно з представниками українських та білоруських вишів вони навчалися, спостерігали, ділилися досвідом, а також продукували власні ідеї в Естонії, аби невдовзі втілити їх у реальність в Україні.

Усі новини | Переглядів: 994 | Дата: 18.11.13

Проект «pl@NETour» разом із румунськими колегами
7 листопада у малій залі вченої ради Ужгородського національного університету відбулася зустріч представників нашого вишу з румунськими колегами із Марамуреського повіту. Йшлося про ґрантовий проект «pl@NETour», що передбачає будівництво першого в західній Україні мобільного планетарію.
Усі новини | Переглядів: 675 | Дата: 15.11.13

1-20 21-40 41-45

Ми у Facebook