Понеділок, 18.11.19, 04:29 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

У читальному залі бібліотеки відбулася наукова конференція студентів ФСН

24 квітня в читальному залі Наукової бібліотеки УжНУ відбулася студентська наукова конференція у секції політології.

Мирослава Лендьел

Перед початком конференції т. в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри політології і державного управління Мирослава Лендьел привітала присутніх і повідомила майбутнім політологам: «Наш університет запускає програму подвійних дипломів – навчання в Польщі та отримання диплома європейського зразка. Це чудова нагода побачити світ і навчитися чогось нового. Програма передбачає збалансування деяких дисциплін, які збігаються і в нашому університеті, і в Польщі».

Ігор Король

Докладніше про програму розповів т. в.о. проректора Ігор Король: «У травні підписуємо договір про співпрацю з Поморською академією в Слупську (Польща), де є аналогічна спеціальність – «Політологія». У рамках цього договору реалізується програма подвійних дипломів – українського і польського. Тож це чудова нагода вийти на новий рівень і мати більше шансів на працевлаштування, оскільки такі дипломи визнаються всіма країнами єврозони. Якщо назбирається група з 15 студентів, то деякі дисципліни можна буде вивчати тут, не виїжджаючи з Ужгорода. Що ж стосується мовного питання, то це не є проблемою. Звичайно, навчання буде польською мовою, але при потребі будуть надані перекладачі. Крім того, деякі польські викладачі розуміють українську мову й непогано розмовляють по-українськи, також для студентів створимо спеціальні курси у вересні наступного навчального року. Можливість побути за кордоном дає багато для розширення світогляду, визначення пріоритетів. Повернетеся зовсім іншими людьми – з інакшими думками і ставленням до навчання».

Відтак декан факультету суспільних наук Юрій Остапець побажав учасникам плідної праці й зауважив, що теми наукових досліджень студентів є надзвичайно актуальними.

Юрій Остапець

Студенти приступили до роботи: доповідали, жваво дискутували з колегами, вступали в полеміку з викладачами. Теми робіт були вдало спроектовані на сьогодення. Стосувалися вони, зокрема, теперішньої суспільно-політичної ситуації в Україні. Присутні могли почути глибокий аналіз проблем і висновки, до яких студенти дійшли в ході досліджень. Говорили про національну ідею, політичну теорію більшовизму, гендерні ролі в суспільстві та політиці, політичну рекламу в системі впливу на свідомість, інформаційні війни, соціал-демократичну ідеологію, політизацію кримсько-татарської громади в контексті сучасних геополітичних викликів, забезпечення прав людини, геополітичні перспективи України, конфлікти в Косово та Придністров’ї, про Україну в сучасній зовнішній політиці США, роль нашої держави в міжнародних відносинах та багато іншого.

Найкращі доповіді студентів будуть рекомендовані оргкомітетом конференції до друку в черговому Віснику наукової думки студентів факультету суспільних наук УжНУ.

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ
Наукові форуми | 25.04.14 | Додав Lucky | 1015 | 0.0/0
Теги: ФСН, Юрій Остапець, конференція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик