Середа, 19.01.22, 00:37 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Із ректорату

Вчена рада слухала про здобутки факультету іноземної філології та Наукової бібліотеки й проводжала Патріарха УжНУ
Професор кафедри фінансів і банківської справи Іван Мешко
Очільник вишу повідомив також, що професор кафедри фінансів і банківської справи Іван Мешко – ключова постать, яка відіграла важливу роль у становленні економічної освіти краю – вирішив піти на заслужений відпочинок. У зв’язку з цим ректор вручив Іванові Михайловичу квіти і подяку – за багаторічну сумлінну і творчу працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців. За словами самого професора, він присвятив педагогічній роботі 61 рік (!), з яких 58 віддав Ужгородському національному університеті.

Vivat, профе́соре!
Ректор нагородив старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка
Крім того, Володимир Смоланка нагородив старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка (за підготовку спортсменів) та його вихованців – Вілію Палагусинець і Євгенія Крису. Відзначили грамотами також спортсменів-ужнівців Миколу Гичку та Вадима Рошканюка.

Як повідомлялося раніше, на засіданні обговорювали підсумки навчального семестру. Відтак присутні приступили до голосування у конкурсних справах та щодо надання вчених звань. Зокрема, Василя Фазикоша обрали на посаду завідувача кафедри цивільного права юридичного факультету; завідувачем кафедри економічної теорії УжНУ серед трьох претендентів обрали Олександра Молнара. Докладніше з результатами надання звань можна ознайомитися за посиланням.

Голосування
Декан факультету іноземної філології УжНУ Михайло Рошко
Доки лічильна комісія підраховувала голоси, декан факультету іноземної філології УжНУ Михайло Рошко поінформував присутніх про науково-педагогічну діяльність та перспективи розвитку цього підрозділу. Наголосив, зокрема, на необхідності збільшення аудиторного фонду, висловив потребу факультету у комп’ютері для лінгафонного кабінету – тільки з хорошою апаратурою можна навчати студентів якісно.

Ректор прокоментував, що наразі з технікою є проблема: дотепер не можна купити комп’ютер вартістю понад 7 100 грн, а з нинішнім курсом долара і цінами, що різко підскочили, потужної апаратури за такі гроші не знайти. Однак, як запевнив Володимир Смоланка, над вирішенням проблеми в університеті активно працюють, тож невдовзі буде й результат.

Директор Наукової бібліотеки УжНУ Марія Медведь
Про стан упровадження інноваційних технологій в роботу Наукової бібліотеки університету доповідала її директор Марія Медведь. Ішлося передусім про електронну бібліотеку, яка дозволяє сконцентрувати базу навчальних, методичних та наукових здобутків Ужгородського національного університету та забезпечити оперативність доступу до них. Фонд електронної бібліотеки нашого вишу формується з 2013 року і складається з таких електронних колекцій:

• електронний архів Наукових вісників університету;
• науковий електронний архів статей науковців УжНУ (університетський електронний репозитарій);
• повнотекстові версії підручників, монографій, навчально-методичних посібників;
• інформаційні продукти бібліотеки (електронні версії бібліографічних покажчиків).

Крім того, наша Наукова бібліотека веде книгообмін з 35 вітчизняними бібліотеками, а також міжнародний книгообмін з 5 закордонними бібліотеками, бібліотекою Національної академії наук та науковими музеями.

Насамкінець науковці обговорили створення ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ та Науково-дослідного інституту порівняльного публічного права і міжнародного права; атестацію наукової роботи стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих учених; уточнили теми дисертаційних досліджень, надали дозвіл на наукове керівництво тощо.

Також ректор поінформував присутніх про початок акції «Врятуй життя дитини», організованої благодійним фондом «Серце до серця». Цьогоріч волонтери збиратимуть кошти на реабілітаційне обладнання для закарпатських дітей. _x_PS1 Чергове засідання Вченої ради Ужгородського національного університету вже традиційно розпочалося з приємних моментів: ректор Володимир Смоланка вручав грамоти та подяки, а цього разу – ще й дипломи професора, доцента та кандидата наук. _x_PS2 /live/2015/03/78vch-rada/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ірина Левіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Із ректорату | 25.03.15 | Додав Шумицька | 1158 | 5.0/3
Теги: факультет іноземної філології, наукова бібліотека, Вчена рада

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики