Четвер, 23.01.20, 03:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студгромада

На економічному факультеті змагалися за звання найкращого студента-банкіра!

Днями на економічному факультеті відбулася інтелектуальна гра «Найкращий студент-банкір», присвячена Дню банківського працівника. Метою заходу було виявлення знань, професійних навичок та вміння приймати швидкі й логічні рішення, що для майбутніх банкірів є дуже важливим.

Віталій Сержанов

Зі вступним словом виступив декан економічного факультету Віталій Сержанов, який побажав усім учасникам успіху, моральних і матеріальних дивідендів від майбутньої професії, а також привітав усіх зі святом банківського працівника.

До вітань долучилася й завідувач кафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба, побажавши студентам удачі, перемоги і просто доброго настрою під час гри. Віра Іванівна підкреслила, що змагання студентів-банкірів за звання найкращого проводяться вперше, а тому переможці ввійдуть в історію кафедри як перші кращі майбутні банкіри-професіонали.

Віра Варцаба

Після офіційної частини перейшли до гри, в якій взяли участь студенти III і IV курсів спеціальності «Банківська справа». Оцінювало учасників компетентне журі у такому складі: голова журі – завідувач кафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба, члени – заступник керівника Ужгородського головного відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Інна Василечко, доценти кафедри фінансів і банківської справи Наталія Заславська та Оксана Чубарь.

Гра складалася з 4-х раундів, кожен із яких вирізнявся креативністю та мав свої правила. Перший раунд – розминка у вигляді запитань на банківську тематику. Головне правило: знаєш правильну відповідь – відповідаєш і заробляєш 1 бал.

Другий раунд – «Money-мультик». Учасники мали назвати якнайбільше мультфільмів, казок та пісень, де є епізоди економічного змісту. За кожну доречну назву діставали 1 бал, за розгорнуту відповідь – 2 бали.

Третій раунд – «Анаграма». Учасникам пропонували комбінації літер, з яких треба було скласти банківський термін. Кожна правильна відповідь оцінювалася 2 балами. До прикладу, ясінаца (санація), фтеритакіс (сертифікат), днільтісвік (ліквідність), ривдатеки (акредитив).

 

Відтак за результатами попередніх раундів, до фінального поєдинку під назвою «Телефон» потрапили троє учасників-четвертокурсників, які набрали найбільшу кількість балів. В останньому раунді на гравців чекало незвичне завдання – визначити за номером телефону зашифровані  банківські терміни, наприклад: 22-76-348 (депозит), 54-926-340 (ліцензія).

За результатами змагання, третє місце посів Іван Плиска, друге – Сільвія Долгош, а звання найкращого студента-банкіра виборола Оксана Розман. Всі учасники після гри отримали заохочувальні подарунки, а переможниця – ще й грошовий приз від «Приватбанку» – платіжну картку «Слава Україні» із 200 грн на рахунку.

Оксана Пітра

для Медіацентру УжНУ
Студгромада | 22.05.15 | Додав Lucky | 1340 | 0.0/0
Теги: Економічний факультет

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]