Понеділок, 06.02.23, 03:01 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій узяла участь у міжнародній конференції в Словаччині
 

16–17 березня викладачі кафедри взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційне забезпечення сучасного транскордонного співробітництва Словаччини і України», що відбулася в конгрес-центрі Словацької академії наук.

Учасниками вельми представницького форуму, окрім апліканта проекту – Центру суспільних та психологічних наук САН, стали також представники міністерств закордонних справ Норвегії, Чехії, Угорщини, авторитетні експерти із Польщі, Нідерландів, Словаччини та України.

Фаховий гарант проекту, доктор соціологічних наук, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Устич виголосив доповідь «Через інновації – до ефективного співробітництва». На конференції виступили також члени кафедри професор Ігор Тодоров («Транскордонне співробітництво Словаччини і України в контексті сучасних геополітичних викликів»), директор ННІ Євроінтеграційних досліджень, профeсор Іван Артьомов («Інноваційний потенціал транскордонного співробітництва України з державами В-4 в галузі вищої освіти і науки»), доцент Віталій Андрейко («Роль діяльності єврорегіонів у чесько-словацькому транскордонному співробітництві»), доцент Ю. Мателешко («Оцінка діяльності Баренцової Євро-Арктичної ради в російському інформаційному просторі»), доцент Михайло Шелемба («Ефективність роботи українських контрольно пропускних пунктів на кордоні зі Словаччиною»), ст. викл. Ю. Копинець («Етнополітичні проблеми в країнах ЦПСЄ в кінці ХХ – на початку ХХІ ст. (на прикладі країн «Вишеградської групи»), асистент О. Бенчак («Практичні рекомендації суб’єктам як компонент реалізації проекту транскордонного співробітництва»).

 

Активну участь у форумі взяли студенти факультету історії та міжнародних відносин – Поліна Феєр, яка підготувала доповідь «Практика діяльності Баренцової Євро-Арктичної Ради», та Наталія Мицяк, що розповіла про «Вивчення досвіду роботи Регіональної ради Баренцового транскордонного співробітництва».

На конференції також виступили науковці Ужгородського університету, експерти проекту – професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Володимир Приходько з доповіддю «Інформаційне забезпечення та імплементація інноваційних підходів у транскордонному співробітництві Словаччини та України» та доцент кафедри економічної теорії Світлана П’ясецька-Устич «Детінізація економічних відносин як чинник ефективності транскордонного співробітництва».

За результатами конференції Словацькою академією наук будуть видані її матеріали.

_x_PS1 Кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин УжНУ є інституційним експертом реалізації проекту «Інформаційне забезпечення та імплементація інноваційних підходів в транскордонному співробітництві Словаччини і України», який підтримує Норвезький фінансовий механізм та співфінансує уряд Словацької Республіки._x_PS2 /live/2017/03/47slov_konfer/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 21.03.17 | Додав Гaлинa_Кришінець | 733 | 0.0/0
Теги: комунікацій, Викладачі, міжнародних, та, студенти, студій, суспільних, взяли, кафедри

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик