Головна » Усі публікації » Вітаємо! |
Дозвольте від імені Наукового товариства студентів та аспірантів, голів НТСА факультетів, усього студентства нашого університету та від себе особисто привітати Вас з Новим 2016 роком! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту, кар’єрного зростання та наснаги у житті. Михайло Рекрутяк, голова Наукового товариства студентів та аспірантів УжНУ |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Теги: |
![]() |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
![]() | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики