Четвер, 17.10.19, 00:43 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Студентську науково-практичну конференцію вперше провели туризмознавці УжНУ
Гості студентської конференції

Нещодавно на факультеті туризму та міжнародних комунікацій уперше відбулася студентська науково-практична конференція «Туризм в умовах глобалізації: сьогодення та майбутнє», яку провели в рамках відзначення всесвітнього Дня туризму.

Учасниця конференції
З вітальним словом перед учасниками конференції виступили: Федір Шандор – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи УжНУ; Едуард Маляр – заступник директора департаменту, начальник управління інфраструктури, транспорту та туризму; Александер Шкурла – Перший Секретар Генерального Консула Словацької Республіки в м.Ужгороді.

З доповідями виступили двадцять два студенти, які представили свої дослідження у галузі туризму, що сьогодні вирішує проблеми розвитку як внутрішнього, так і міжнародного туризму із застосуванням інноваційних технологій, покращення стану туристичної інфраструктури, її регіональних особливостей тощо.

Теми доповідей охоплювали широкий спектр питань і проблем, які студенти намагалися донести до аудиторії та подати своє бачення їх вирішення.

Діана Цапулич
Діана Цапулич, студентка III курсу, каже: «Сьогодні я говорила про різновиди подієвого туризму. Мені не подобаються надто «серйозні» теми, які пов’язані з економікою, інформатикою тощо. Над ними складно працювати, потрібно надавати точну і важку для сприймання інформацію. Те, про що говорила я, вважаю, – цікаво та пізнавально. Сподіваюся, що й слухачам сподобалося, адже до них я хотіла донести, що подорожувати – дуже весело, особливо – відвідуючи різні події та фестивалі».

Каріна Татуревич
Поділилася враженнями й ще одна третьокурсниця Каріна Татуревич: «Тема моя стосувалася пляжного туризму. Вибрала таку, оскільки йдеться про сучасний вид туризму, який цікавить і молодих, і старших людей. Пляжний туризм набуває популярності, й дедалі більше людей віддають перевагу саме такому відпочинку. Присутніх хотіла ознайомити з цікавими, нестандартними пляжами світу, показати, що пляжний туризм може бути цікавий і захопливий. Також у доповіді проаналізувала екскурсійні програми, які пропонуються курортними зонами».

Учасник конференції
Як розповів заступник декана з навчальної роботи доцент А.В. Мельник, участь у конференції дає студентам неабиякий досвід. Так, вони вчаться писати наукові роботи, вільно почуватися перед великою аудиторією, а також здобувають додаткові знання. Для охочих вступити до магістратури наукова робота – обов’язкова вимога.

Підсумки конференції підбивала декан факультету, доцент Н. Ф. Габчак, яка подякувала гостям та учасникам конференції за цікаві й змістовні виступи, а також повідомила присутніх , що кращі статті студентів увійдуть до збірника наукових праць.

Вл. інф.
Наукові форуми | 26.09.14 | Додав Шумицька | 921 | 0.0/0
Теги: науково-практична конференція, факультет туризму та МК

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик