Понеділок, 20.01.20, 05:05 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

Стоматологи УжНУ привезли вже 7 призових місць із наукових заходів всеукраїнського та міжнародного рівня
Учасники конференції

27–28 березня студенти стоматологічного факультету УжНУ взяли участь у 83-й науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Інновації в медицині» з міжнародною участю. Відбувся форум на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

Члени наукового товариства стоматологічного факультету УжНУ представили під час наукового заходу 4 доповіді: «Проблематика визначення дентального віку осіб із бруксизмом» (Мирослав Гончарук-Хомин, V курс), «Обґрунтування клінічного вдосконалення класифікації дефектів зубних рядів для покращення надання ортопедичної допомоги населенню» (Оксана Ганущак, ІV курс), «Визначення ефективності використання клінічного експрес-методу оцінки якості з’єднання адгезивних систем з тканинами зуба» (Роман Маруха, ІV курс) та «Кореляційна залежність між сорбційним потенціалом полімерних пломбувальних матеріалів та змінами їх фізико-хімічних та механічних властивостей» (Сергій Крічфалушій, ІІІ курс).

Учасники конференції

Всі ужгородські учасники вибороли дипломи ІІІ ступеня і грамоти за високий рівень представлених робіт, а доповідь голови наукового товариства Мирослава Гончарука-Хомина, на думку студентів – вільних слухачів секції, стала кращою.

За тиждень представники стоматфаку в тому ж складі вирушили вже на Поділля для участі в ХІ Міжнародній студентській науковій конференції «Перший крок у науку – 2014» на базі ДВНЗ «Вінницький національний медичний університет», де представили вже інші наукові доробки.

Доповідає Роман Маруха

Як результат – Мирослав Гончарук–Хомин із роботою «Можливості визначення дентального віку у комплексній програмі ідентифікації осіб за стоматологічним статусом» посів І місце в секції ортопедичної стоматології, а Роман Маруха з роботою «Експертна оцінка якості з’єднання адгезивних систем з тканинами зуба шляхом апробації клінічного експрес-методу» – ІІІ місце у секції терапевтичної стоматології.

До слова, студенти медичних вишів схвально відгукувалися про ІІІ Міжнародну стоматологічну конференцію, яка проходила в Ужгороді 7–9 лютого.

Учасники конференції

Студентка V курсу Євгенія Козар спільно з асистентом Сергієм Цуперяком (минулорічним переможцем) вибороли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Фахівець» серед студентів стоматологічних факультетів, який відбувся у ДВНЗ «Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького».

Міжнародну нагороду стоматологам привезла студентка IV курсу Софія Вовчанська, взявши участь у International Dental Student Congress, що відбувся 27–30 березня в чеському місті Брно. Софія представляла роботу «Experimental evaluation of opaque layers quality using metalocomposites construction» і виборола почесне ІІІ місце на цьому престижному європейському форумі.

Наукова весна для студентів-стоматологів триває: на черзі Львів, Київ і Донецьк. Бажаємо майбутнім учасникам наснаги й успіхів у здобутті нових справедливих перемог в умовах здорової конкуренції!

Вл. інф.
Наукові форуми | 09.04.14 | Додав Lucky | 1053 | 0.0/0
Теги: Стомат, призові місця, науково-практична конференція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик