Головна » Усі публікації » Вітаємо! |
Факультет туризму та міжнародних комунікацій, що є одним із наймолодших структурних підрозділів університету, розпочинає 2015 рік з першими успіхами-подарунками.
Крім того, завідувач кафедри туристичної інфраструктури та сервісу доктор філософських наук, професор Федір Шандор став академіком АН Вищої школи України (відділення філософії): диплом № 30-2014 від 29 листопада 2014 року. Вітаємо колег і бажаємо дальших успіхів! Вл. інф. |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Теги: |
![]() |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
![]() | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики