Головна » Усі публікації » |
У холі ректорату Ужгородського університету відбувся «День кар'єри ЄС». Роботодавці, зокрема й представники міжнародних компаній, спілкувалися зі студентами вишу й пропонували молоді пройти в них стажування та в майбутньому працювати в Україні. Докладніше – в сюжеті Медіацентру. Представники різних компаній, установ поділилися враженнями від заходу, а також розповіли, на яких спеціалістів чекають. Василь Третяк Відео Роберта Паппа |
|
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Теги: |
![]() |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
![]() | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики