Понеділок, 18.11.19, 04:30 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зустрічі

Юридичний факультет відвідав відомий правник Михайло Товт

На юридичному факультеті вже стало доброю традицією влаштовувати зустрічі з відомими людьми нашої країни та зарубіжжя. Так, 31 березня студенти й викладачі цього підрозділу спілкувалися зі старшим науковим співробітником відділу міжнародного права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, народним депутатом Верховної Ради ІІ скликання, головою екзаменаційної комісії з підсумкової атестації випускників спеціальності «Міжнародне право», кандидатом юридичних наук Михайлом Товтом.

Михайло Михайлович подарував бібліотеці наукові праці

У рамках візиту для студентів-міжнародників відбулася відкрита лекція, у якій порушили чимало актуальних проблем вітчизняного та міжнародного правового регулювання захисту національних меншин. Спільно з лектором обговорили актуальні питання становлення і змісту основних і спеціальних прав меншин, міжнародно-правові стандарти забезпечення прав національних меншин та їх імплементацію у сучасний вітчизняний правовий простір.

Михайло Михайлович подарував бібліотеці наукові праці

Також Михайло Михайлович подарував бібліотеці наукові праці, в тому числі власне монографічне дослідження «Міжнародно-правовий захист національних меншин (тенденції сучасного розвитку)», що стане вагомою складовою забезпечення навчального й науково-дослідного процесу на факультеті.

Також було проведено круглий стіл з участю викладачів факультету, які провадять наукові дослідження у сфері захисту прав національних меншин, регулювання мовних відносин та реалізації мовних прав, особливостей регулювання етнонаціональних відносин в Україні та за кордоном.

Круглий стіл

За результатами засідання ухвалили започаткувати розробку комплексної наукової теми з дослідження проблем правового регулювання статусу національних меншин, а також особливостей правового забезпечення транскордонного співробітництва на територіях, де компактно проживають етноменшини.

Крім того, учасники обговорення за круглим столом акцентували на потребі розробки програм правового лікнепу та підвищення кваліфікації працівників муніципалітетів й виходу з відповідною ініціативою на рівень владних суб’єктів. Зокрема, порушували питання щодо актуальності та своєчасності розроблення і впровадження сертифікованих програм для працівників органів місцевого самоврядування щодо особливостей правового регулювання статусу органів місцевого самоврядування у адміністративно-територіальних одиницях компактного проживання національних меншин.

Вл. інф.
Зустрічі | 05.04.16 | Додав Шумицька | 619 | 0.0/0
Теги: Товт, зустріч

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики