Четвер, 20.01.22, 23:51 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Студентська практика

Cтуденти-історики поділилися враженнями від першої практики у школі
У ліцеї «Інтелект»

Вчителювати до ужгородських школярів вирушили студенти IV курсу, завдання яких полягало не лише в проведенні уроків: окрім того, що самостійно мали підготувати й провести 5 занять, відвідували уроки інших вчителів, аби з практичного боку глянути на методику викладання історії, принципи оцінювання знань тощо.

Михайло Перун

До ліцею «Інтелект» (ЗОШ І–ІІІ ст. №11) на два тижні направили одразу чотирьох студентів, тож вони мали нагоду не лише відвідувати заняття інших вчителів, але й колег-однокурсників.

Один із них, Михайло Перун, розповідає: «І я, і однокурсники Василь Карпов, Микола Костевич та Наталя Белей, з якими разом побували на практиці в «Інтелекті», без сумніву, підтверджуємо, що педагогічна практика дає неоціненний досвід. Напевно, кожен із нас запам'ятає на все життя свій перший урок, який після дзвінка на перерву підлягав помірній критиці (доброзичливій і навіть трохи іронічній) з боку друзів та керівників практики – шкільних учителів історії.

Василь Карпов

Був страх забути підготовлений матеріал або не вкластися у відведений час. Якщо чесно, наразі доволі туманно уявляю собі перспективи на майбутнє: пошукова робота для мене не менш захоплива, ніж виклад матеріалу учням, хоча душа більше лежить до досліджень. Наша педагогічна Одіссея завершилася якраз цієї п'ятниці і враження залишилися щонайкращі»!

Діана Ситар

А от інша студентка Діана Ситар потрапила на практику до Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. Дівчина ділиться своїми враженнями: «Уроки я проводила у 10-х класах. Мені пощастило: вони якраз вивчають дуже цікаві теми, які й мені до вподоби. Учні сприйняли мене добре, бо в нас незначна різниця у віці, тож із ними було цікаво і легко. Час від часу жартували, але ліцеїсти намагалися дотримуватися дисципліни, навіть коли ми вели дискусії і суперечки».

Під час практики у школі важливо не лише те, як молодого вчителя сприймуть учні, важить і підтримка педколективу. З цим нашим теж пощастило – кажуть: вчителі ставляться до практикантів доволі ліберально, з розумінням, намагаються максимально полегшити й оптимізувати процес практики, дають методичні й практичні поради.

Після практики студенти ще мають подати на кафедру відповідну документацію і, звісно, успішно захиститися.

_x_PS1 Після археологічних розкопок, етнографічних розвідок та роботи в архівах практика у школі – кардинально новий досвід. Інший, але не менш цікавий. Проведення уроків та спілкування зі школярами, робота в новому колективі – це те, що цього разу відчули на власній шкурі студенти-історики. Чим ще запам’яталася педагогічна практика, – дізнавалися журналісти Медіацентру._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Студентська практика | 12.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 1209 | 5.0/3
Теги: педагогічна практика, Студенти-історики

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики