Субота, 04.12.21, 12:59 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Наукові форуми

VIII Міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання» об’єднала юристів України та ближнього зарубіжжя

Відкрив конференцію 21 квітня декан юридичного факультету Ярослав Лазур, який привітав усіх із початком роботи і запросив до слова ректора Ужгородського національного університету Володимира Смоланку. Ректор, своєю чергою, побажав усім присутнім плідної роботи та успіхів у науковій діяльності.

Олександр Головко

Серед гостей наукового форуму – Пйотр Станіш, декан факультету канонічного права та адміністрації Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, та Олександр Головко, перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ.

«За свої 49 років я завітав до Ужгорода вперше. Тепер можу сказати, що життя прожите недарма, – розказує пан Головко. – Ми всі однакові у своїй різноманітності та різноманітні у своїй єдності. Наука дозволяє поєднати професію і хобі. Ми обрали право, яке є соціальним механізмом, що надає гарантії. І надзвичайно важливо, аби ми ці гарантії застосовувалися на практиці».

Ярослав Лазур та Арсен Тереванесов

На пленарному засіданні виступили Юрій Волошин, директор Української школи законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України, та доцент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Россіхін.

А також Ірина Діковська, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка обрала темою свого дослідження застосування lex mercatoria міжнародним комерційним арбітражем та державним судом, та доцент Національної академії Служби безпеки України Ольга Косілова, яка розповіла присутнім про сучасні проблеми національної безпеки.

Конференція об’єднала 14 тематичних напрямків, які організатори розділили на 4 секції. Відтак молодь разом з поважними науковцями працювала на секційних засіданнях.

Учасники конференції

Доповідачі наукового заходу розглядали питання юридичної освіти, науки, прогалини у законодавстві, проблеми конституціоналізму тощо. Всі учасники отримали два томи збірника, до якого увійшли матеріали конференції.

Після двох днів секційних засідань учасників нагородили сертифікатами і грамотами від організаторів та партнерів. За результатами виступів, найкращими доповідачами визнали Дар’ю Писаренко, Юлію Хорошеву, Олександра Береца, Ірину Садолінську, Арсена Тереванесова, Анастасію Сметаняк, Владислава Глушка та Марту Ваврін.

Окрім наукової складової, організатори заходу подбали і про насичену екскурсійну програму Закарпаттям. Гості познайомились зі старовинним Ужгородом, скуштували боґрач та відвідали Мукачево.

_x_PS1 Восьмий рік поспіль Міжнародна науково-практична конференція «Закарпатські правові читання» збирає у стінах юридичного факультету УжНУ професорів, доцентів, аспірантів та студентів. Цього року проблеми сучасної юриспруденції та стратегію її розвитку обговорюють близько 150 науковців з різних куточків України, Чехії, Польщі, Угорщини і Словаччини._x_PS2 /live/2016/04/82pravo/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Агнеса Сабелко,_x_PS11 студентка відділення журналістики_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Наукові форуми | 22.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 1158 | 5.0/1
Теги: Ярослав Лазур, юриспруденція, Міжнародна, Закарпатські правові читання, конференція, УжНУ

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик