Субота, 01.10.22, 23:04 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Міжнародні контакти

УжНУ продовжує співпрацю з Британською радою

У рамках цього проекту (УжНУ долучився до нього у травні 2016-го) до університету завітали консультант проекту Род Болайто та менеджер проектів з англійської мови Жанна Севастьянова.

Руслана Жовтані

«Впродовж двох днів консультанти Британської ради відвідають з десяток лекційних та практичних занять викладачів різних факультетів УжНУ, щоб допомогти поліпшити рівень знань англійської мови у студентів та надати практичні рекомендації викладачам щодо удосконалення методики викладання фахових дисциплін англійською мовою та англійської мови за професійним спрямуванням для студентів немовних спеціальностей. Українська освіта інтегрується до європейського освітньо-наукового простору, викладачі та студенти УжНУ зацікавлені в міжнародних програмах та проектах і можливостях, які вони надають. А володіння англійською мовою – це запорука їх успіху на цьому шляху», – повідомляє координатор проекту від УжНУ, завідувач кафедри міжнародних комунікацій Руслана Жовтані.

Жанна Севастьянова

Жанна Севастьянова розповідає: «УжНУ став 13-м університетом-учасником в Україні, невдовзі до проекту долучаться ще два. Головна мета – допомогти університету в процесі інтернаціоналізації, покращити методику викладання англійської мови та фахових предметів англійською мовою. Є дві фокус-групи: одна – це лектори, які викладають фахові дисципліни англійською мовою, а інша – викладачі, які викладають англійську за професійним спрямуванням для студентів немовних спеціальностей».

Род Болайто

Під час зустрічі викладачі розповіли, що дивляться фільми та новини англійською мовою, слухають лекції зі свого предмета, відвідують заняття з англійської – так вдається підтримувати та підвищувати рівень знань. Зізнаються: щоб підготувати лекцію, треба витратити в середньому 3–4 години. Викладати предмет іноземною мовою складно: виникають проблеми з перекладом деякої термінології, профільних підручників, укладених англійською, не купиш у крамниці, тому часто доводиться шукати необхідні матеріали в інтернеті.

Род Болайто та учасники проекту

Род Болайто зауважив, що методичні рекомендації, якими послуговуються наші викладачі, безумовно, корисна та необхідна річ, але їх потрібно постійно оновлювати, займатися розробкою нових матеріалів. Нині є багато сучасних ефективних методів викладання, які застосовують у всьому світі – їх варто переймати і нам. Говорив містер Болайто і про проблему недостатньої кількості годин з іноземної мови для наших студентів, відведеної у навчальних планах.

Відтак провели окрему зустріч зі студентами – українськими та іноземними. Молодь мала змогу висловити свої побажання щодо викладання англійською, розповісти про труднощі, що виникають.

_x_PS1 Значення англійської мови у наш час навряд потрібно комусь пояснювати. Українці нерідко виїздять за кордон на роботу, бо наших фахівців там цінують. Кілька років тому Британська рада запровадила проект «Англійська мова для університетів», аби українські студенти та викладачі мали змогу вільно комунікувати, зокрема й на професійні теми. 2 листопада у приміщенні ректорату УжНУ представники Британської ради мали робочі зустрічі з викладачами та студентами._x_PS2 /live/2016/11/10brit_rada/verkh.jpg_x_PS3 Род Болайто спілкується з викладачами УжНУ_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Ксенія Шокіна_x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Міжнародні контакти | 03.11.16 | Додав Г_Кришiнець | 2072 | 0.0/0
Теги: Британська Рада, Род Болайто, співпраця, Викладачі

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик