Понеділок, 08.08.22, 16:42 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Тиждень факультету МПМБ завершили дебатами і Днем відкритих дверей

Провели студентські дебати

Отож 21 квітня на факультеті відбулися дебати з проблем міжнародних відносин. Було сформовано 4 команди зі студентів спеціальностей «Країнознавство» та «Міжнародний бізнес».  

Михайло Шелемба

Базовим став формат дебатів Карла Поппера, що поєднує дебати Лінкольна-Дугласа та політичні. Такий вид роботи спрямований на навчання командної роботи як під час підготовки, так і під час самих дебатів. Він передбачає участь команд у складі трьох осіб у кожній.

Формат дебатів Карла Поппера виник як програма, що розвиває вміння розмірковувати та мислити критично, обґрунтовувати власні думки та аргументовано опонувати. Формат має свій стиль, близький до політичних дебатів, де студенти навчаються обговорювати проблеми, аналізувати їх з різних точок зору, розробляти можливі шляхи (стратегії) їх вирішення.

 

Мета дебатів Карла Поппера – залучити студентів до обговорення проблем і планування рішень, а не просто до участі в дискусії

Студенти обговорювали теми «Декомунізація у світі: за і проти» та  «Роль ООН у сучасному світі: потребує реформування чи виконує свої функції». У ролі членів журі були викладачі факультету.

Більш переконливою та аргументованою виявилася команда студентів 4-го курсу спеціальності «Країнознавство»: Єлизавета Драпач, Вероніка Жук та Христина Ходанич. Саме ці студентки представлятимуть факультет на загальноуніверситетських змаганнях, тож побажаємо дівчатам успіху в майбутніх іграх!

Спілкувалися зі школярами

Завершили святкування 22 квітня Днем відкритих дверей. У гості запросили школярів Ужгородської гімназії.

Іван Вовканич

Цей захід на факультеті проводять щороку, маючи на меті привернути увагу майбутніх абітурієнтів, відповісти на всі питання школярів та гостей щодо умов вступу. Цього дня до будівлі навчального закладу може увійти будь-хто, а старшокласники та їхні батьки є особливо бажаними гостями.

Під час зустрічі школярі мали змогу поспілкуватися з керівництвом факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, а саме з деканом – професором Іваном Вовканичем, який, власне, і відкрив захід вітальною промовою.

Переглядаючи відеоролики

А також із завідувачами та представниками випускових кафедр – професором Іваном Черленяком (кафедра міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту), доцентом Світланою Мишко (кафедра полікультурної освіти та перекладу) та доцентом Віталієм Андрейком (кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій).

Окремо до абітурієнтів звернулися науково-педагогічні співробітники факультету – професор В.І. Тодоров та доцент О.Ю. Качмар Гості мали можливість дізнатися про особливості навчального процесу, дістати відповіді на всі запитання та рекламно-інформаційну продукцію факультету.

Родзинкою зустрічі став перегляд відеопрезентації факультету та найбільш цікавих відеороликів, відзнятих студентами у ході святкування Тижня факультету.

_x_PS1 Колектив ФМПМБ, відзначаючи Тиждень свого підрозділу, провів низку цікавих наукових та розважальних заходів. Насиченими виявилися й завершальні дні святкування._x_PS2 /live/2016/04/90FMPMB/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 За інформацією деканату факультету міжнародної політики, _x_PS11 менеджменту та бізнесу_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 24.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 668 | 0.0/0
Теги: Тиждеь ФМПМБ, студенти, дебати, абітурієнти, святкування, УжНУ, День відкритих дверей

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики