П`ятниця, 09.12.22, 23:19 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Вітаємо!

Урочисте засідання Вченої ради: УжНУ відсвяткував свій 69-й день народження

Урочисте засідання Вченої ради УжНУ розпочалося з Державного гімну у виконанні чоловічої хорової капели «Боян».

Володимир Смоланка

Із вітальним словом виступив ректор Володимир Смоланка: «Ужгородський університет – визнаний центр освіти. Нашою гордістю є випускники: і науковці, і спеціалісти-практики. Ми готові реагувати на будь-які виклики сучасності. Висока якість освітнього процесу, активна інноваційна діяльність, реалізація міжнародних програм – ось на чому нині акценти. Нам важливо стати повноправними партнерами європейських закладів освіти. Незважаючи на наш поважний вік, ми залишаємося активними та молодими».

На урочистому засіданні спеціально запрошеними гостями були голова Закарпатської облради Іван Балога, в.о. міського голови Ужгорода Віктор Щадей, Генеральний консул Словаччини в Ужгороді Янка Бур’янова, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Аніта Ціко, Генконсул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован та делегація із Західного університету ім. Васіле Голдіша в місті Араді на чолі з ректором, доктором медичних наук Коралією Адіною Которакі. Саме її вдостоїли звання Почесного доктора Ужгородського національного університету: церемонію виконали ректор Володимир Смоланка та в.о. проректора з наукової роботи Юліан Височанський.

Ректор вручив також атестати про надання вчених звань науковцям вишу:

  • професору кафедри економіки підприємства Наталії Кубній,
  • доценту кафедри обліку і аудиту Наталії Брохун,
  • доценту кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології Анжелі Колесник.

Атестат про надання звання доцента Володимиру Даньківу отримав його батько, оскільки перший перебуває на стажуванні у Розбурзі (США).

 

На цьому нагородження не закінчилася. Почесним званням «Заслужений професор УжНУ», яке є свідченням особливих заслуг штатних професорів у розвитку науки та освіти, у підготовці кадрів вищої кваліфікації (кандидатів та докторів наук), їхньої довголітньої наукової, освітньої та громадської діяльності, було вдостоєно Михайла Тиводара, професора кафедри історії стародавнього світу і середніх віків, та Золтана Фабрі, професора кафедри фізичної реабілітації.

Нагороди від імені обласної ради вручив також Іван Балога, зауваживши: «Шановні викладачі, у Вашій сивині – успіхи Ваших учнів, продовження Ваших добрих справ. Ставте перед собою великі амбітні завдання, робіть добрі справи. Будьте окрасою Закарпаття і незалежної України!».

За традицією, жодне офіційне свято в університеті не обходиться без ушанування пам’яті Великого Кобзаря. Тож урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку доручили виконати студентці факультету європейського права та правознавства, голові Закарпатського осередку Ліги студентів Асоціації правників України Дані Голод та студентові факультету здоров’я людини, чемпіону України серед студентів із гирьового спорту Миколі Гичці.

Вишуканості урочистому засіданню вченої ради УжНУ додав симфонічний оркестр. Завершилося все виконанням чоловічою капелою «Боян» гімну УжНУ.

Vivat UzhNU! Vivant professores! Vivant studentes!

_x_PS1 «Відкрити в 1945 році державний університет у м. Ужгороді з такими факультетами: історичним, філологічним, біологічним і медичним…», – так звучить постанова Ради народних комісарів УРСР та ЦК КП(б)У від жовтня 1945 року. Відтоді минуло 69 років, тож учора університет святкував свій день народження._x_PS2 /live/2014/10/92dunjnarodun/umat.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 //www.youtube.com/embed/dwPaEQ6ZGLw?feature=player_detailpage_x_PS10 Світлана Лапига_x_PS11 Фото Євгена Оборевича_x_PS12 Відео Роберта Паппа_x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Вітаємо! | 24.10.14 | Додав Lucky | 1126 | 5.0/4
Теги: УжНУ, святкування, Ректор, річниця

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики