П`ятниця, 22.10.21, 22:27 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Обмін досвідом

Студенти та школярі взяли участь у міжнародній мовній програмі CACTUS

17 квітня на базі факультету туризму та МК відбувся англомовний семінар для старшокласників та студентів, що має на меті долучати молодих людей до громадського життя, розвивати в них лідерські якості, ознайомлювати зі світовими проблемами, дати змогу здобути досвід роботи в галузі дизайну.

Під час семінару

Ініціювали захід працівники кафедри міжнародних комунікацій у рамках підтримки року англійської мови в Україні. Координатори акції — студенти з різних міст України, які досконало володіють англійською, прагнуть розвиватися і ділитися досвідом. Семінар дає змогу працювати над вирішенням питань розвитку громадянського суспільства в Україні та світі.

Програма CACTUS існує з 2009 року і вже здобула прихильність тисяч молодих українців. Вона діє за підтримки Американських рад в Україні та Міністерства освіти і науки України. Щоб узяти в ній участь, школярі-старшокласники та студенти попередньо реєструвалися. Загалом виявило бажання долучитися до цього семінару близько 30 учасників, деякі з них навіть спеціально приїхали з інших населених пунктів.

Координатори акції

«Наша організація неурядова, нерелігійна та неполітична. Головна мета – це навчання молоді проектного дизайну та менеджменту, а також навичок створювати власні соціальні проекти. Ця ідея виникла в Іллі Симоненка – флексера (FLAX – програма з обміну студентів), який, повернувшись зі Штатів, вирішив змінювати щось в Україні.

Євгенія Жилінська

Усе починалося як літній табір – згодом переросло у форум. Якщо учасники розробили проект, ми допомагаємо імплементувати його: надаємо ґрант і менторів. Спочатку проводяться одноденні семінари в різних містах – потім форум у Тернополі, який триває 10 днів. Ми покроково подаємо інформацію, як можна реалізувати певну ідею. Щороку змінюємо шляхи подання матеріалу. Бувають пікніки, ночі кіно, вечірки, шоу талантів: усі ці заходи відбуваються англійською мовою», – ділиться менеджер Євгенія Жилінська.

Під час семінару учасники мали змогу з’ясувати, що таке project management, дізналися про основи прав людини, також зрозуміли, як не стати жертвою мас-медіа та розвивали лідерські якості.

Під час семінару

Ідея запросити кактусівців до Ужгорода виникла у Людмили Коваль – старшого викладача кафедри міжкультурних комунікацій факультету туризму та МК.

Пані Людмила розповідає: «Минулого року я почала співпрацювати з клубом «Вікно в Америку», тоді й дізналася про цю організацію. Ми звернулися до них з проханням провести семінар і в нас. Ця організація працює зі школярами 9–11 класів і студентами – тими, кому цікаві теми, які вони пропонують.

Людмила Коваль

Це активізація молоді, котра хоче долучитися до вирішення соціальних проблем у себе в містах. Суміжно, вивчаючи англійську мову, учасники з’ясовують корисну для себе інформацію. Ми ж кафедра міжкультурних комунікацій, тому вважаємо доречним для наших студентів та майбутніх абітурієнтів залучення до такого заходу. Висловлюємо подяку Студентському бізнес-клубу на базі нашого факультету та організації «CАCTUS».

Валерія Стрелець

Спілкування під час семінару відбувалося англійською. Учасники, розділені на групи, брали участь у нестандартних іграх – це дозволяє ширше мислити та в оригінальний спосіб дізнаватися нову інформацію.

Одна з учасниць семінару, студентка-першокурсниця факультету МП МБ Валерія Стрелець, заходом задоволена: «Я приїхала в Ужгород з Кіровограда, щоб вивчати прикладну лінгвістику. Вважаю, що цей семінар є дуже корисним для студентів та учнів: ми не тільки маємо можливість розвинути свої навички з англійської мови, а й покращити лідерські якості, взаємодіяти з іншими людьми, бути більш відкритими, розвиватися.

Ігри в групах

Я очікувала чогось неймовірно цікавого, того, що зможе мене навчити більше комунікувати з людьми та поліпшити свою англійську. Очікування виправдалися! Цей семінар дозволяє ширше мислити. Дуже цікаво, що заняття проходять не тільки у формі діалогів, а й в ігровий спосіб. Про нього я дізналася з Інтернету, потім додатково повідомили на факультеті. Думаю, якщо буде можливість, обов’язково відвідаю й літній табір».

На завершення учасники семінару отримали сертифікати про його проходження та запрошення до участі у форумі.

Ксенія Шокіна
Обмін досвідом | 19.04.16 | Додав Г_Кришiнець | 824 | 0.0/0
Теги: факультет туризму та МК, CАCTUS, менеджмент, семінар, програма, анломовний, обмін досвідом

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик