П`ятниця, 20.09.19, 19:48 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Теорія і практика

Четвертокурсник-міжнародник УжНУ взяв участь у Єврошколі EU Study Days

Студент 4-го курсу факультету міжнародних економічних відносин Ігор Лапа взяв учать у 17-й Єврошколі, що працювала у Вінниці у другій половині лютого.

EU Study Days (Єврошкола) – це успішний освітній проект, завдяки якому українські студенти та випускники ВНЗ мають змогу дізнатися більше про Європейський Союз. Проект реалізується спільно Представництвом Європейського Союзу в Україні та Українським освітнім центром реформ.

 

Під час навчання у школі 40 студентів з різних регіонів України слухали виступи провідних лекторів, спеціалістів Представництва Європейського Союзу в Україні, працівників дипломатичних відомств та експертів з питань освітніх можливостей у Європі. Учні Єврошколи взяли участь в обговоренні актуальних питань децентралізації та місцевого самоврядування в Україні в контексті євроінтеграції, питань співпраці України та ЄС у різних секторах економіки. Практичні заняття у школі проходили у вигляді імітаційних занять, виступів студентів з презентаціями на «європейську» тематику.

Своїми враженнями від 17-ї Єврошколи представник від УжНУ  Ігор Лапа поділився охоче: «Загальне враження в мене склалось навіть більш ніж позитивне. Програма виявилася дуже насичена. Заняття тривали з 9-ї ранку до 19-ї вечора. Перед нами виступили 13 доповідачів з темами щодо євроінтеграції, торгівлі з ЄС, безвізу для України, енергетичної незалежності та децентралізації.

 

Найцікавішими для мене стали зарубіжні лектори, такі як Юргіс Вілчінскас – керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та Бенедікт Герман – спеціаліст з питань політики та групи підтримки України Представництва ЄС в Україні, які виступали англійською мовою. Також сподобалися ігри з використанням знань з експериментальної економіки (‘The public goods game’). У Єврошколі взяло участь 43 учасники з різних областей України – різних за віком та соціальним становищем. Захід був організований на високому рівні. Заняття відбувалися у конференц-залі того ж готелю, де ми проживали.

Єдине, чого ми не встигли, – це роздивитися саме місто, оскільки через насичений графік була тільки одна екскурсія, та й ту організували після 19 години, коли вже було темно і холодно. Що найперше виніс для себе після участі? Найголовніше, що мені дала Єврошкола, – це поглиблення знань щодо Євросоюзу та процесів, які в ньому відбуваються, знайомство з провідними спеціалістами у своїх галузях та з людьми з усіх куточків України».

 

За інформацією факультету міжнародних економічних відносин
Теорія і практика | 03.03.17 | Додав Г_Кришiнець | 319 | 0.0/0
Теги: студент, факультет міжнародних економічних в, Єврошкола

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Матеріали близьких рубрик