П`ятниця, 21.01.22, 00:01 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Традиції

Спільнота політологів і державних службовців святкувала День студента по-особливому

Саме так, по-сімейному, відзначили День студента на кафедрі політології та державного управління, яка є випусковою для двох спеціальностей та об’єднує 30 співробітників і близько 250 студентів. Ідея святкування виникла одночасно в студентів і викладачів, тому формат підготовки було визначено блискавично – разом !

 

Ведучими свята були студенти четвертого курсу Марія Броді та Валентин Лакатош, яким асистувала старший викладач кафедри Маріанна Колодій, котра разом із доцентами Ганною Мелеганич і Надією Попадюк стали головними помічниками студентства від старших колег. Після привітання завідувача кафедри Мирослави Лендьел і декана факультету суспільних наук Юрія Остапця, екскурсу в історію свята, розповіді про героїзм чеських спудеїв і солідарність цього найбільш революційного прошарку суспільства почалися презентації студентських груп.

Було все: авторська поезія Ірини Гармасій – відомої закарпатської поетеси, громадського діяча і журналіста, яка тепер здобуває магістерський ступінь за напрямом «Державна служба», оригінальні поетичні загадки від майбутнього бакалавра політології Марії Броді, вікторини, гумор. Кожна група презентувала себе і свою «корпоративну родзинку». Вже відомі своїми професійними здобутками магістри державної служби, все ще розгублені першачки-політологи, артистичні другокурсники, співочий третій курс, неординарні четвертокурсники, які пройшли шлях від найменш успішних до найбільш титулованих у форматі конкурсів і дебатів студентів.

Найбільше емоцій викликало представлення «ветеранів» – майбутніх спеціалістів і магістрів політології. Один із найкращих серед шістнадцяти випусків політологів курс розповів у світлинах про своє навчання, дозвілля, солідарність поміж собою та з викладачами. Емоційними були фото річної давності з ужгородського Євромайдану, адже саме ця група разом із десятком студентів з інших спеціальностей – міжнародниками, журналістами, медиками – починали протести в університеті проти зупинки євроінтеграції, мітингували на Театральній площі. Не дивно, що Станіслав Данко, студентський громадський активіст, член Вченої ради, побажав усім присутнім бути кращими, аніж цьогорічні випускники і, таким чином, гарантувати, що в політологів та в університету все буде гаразд.

 

Найбільше зацікавлення і щирий сміх викликала остання презентація: дитячі і студентські фото, відомості про звички – корисні й не дуже, псевдоніми та хобі – не побоялися навести вихованцям викладачі кафедри політології і державного управління. На завершення всіх присутніх чекав сюрприз: величезний торт, який презентували «державні службовці» та колективне фото дружної і солідарної спільноти, якими є студенти й викладачі кафедри політології і державного управління. 

_x_PS1 У середу читальна зала Наукової бібліотеки УжНУ була переповнена: поряд із «класичними» студентами сиділи їх колеги старшого віку, а позаду викладачі, методисти. Всіх їх об’єднав спільний фах – сучасний чи майбутній – політологія та державна служба. _x_PS2 /live/2014/11/0103FSN/verkh.jpg_x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Вл. інф._x_PS11 _x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Традиції | 24.11.14 | Додав VIP | 924 | 2.3/3
Теги: день студента, держслужбовці, політологи

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики